Чому чоловіки бояться сім’ї?

 

Одружитися — це зменшити свої права і збільшити обов’язки.

muzchina-v-uzaseКоли чоловік неодружений, жінка воліє робити все за нього, і шкарпетки збере, і викине сміття і навіть картоплю почистить самостійно. Але от чи варто обзавестися заповітним штампом, як світ чоловіки тут же змінюється і переростає в щось дивне, де колись працьовита жінка перекладає частину обов’язків на чоловіка. Цікаво, що чоловік спочатку не проти мати певний спектр зобов’язань, але за умови цукерково -букетного періоду, в якому ви показали себе хазяєчкою яких пошукати, перейти на новий режим життя складно, плюс за підсумком поруч з ним виявляється, жінка зовсім інша. Виправити помилку досить таки складно, тому варто не допускати її спочатку і відразу просити про допомогу то в одному, то в іншому.

Сім’я — єдине ціле

Спочатку чоловік серйозно відрізняється від ідеалів жінки. З третього побачення жінка намагається перебудувати представника сильної статі під себе. Чомусь багато жінок сприймають це надто близько до серця і вважають, що сім’я повинна дотримуватися єдиної ідеології, цілі і навіть стилю одягу. І чоловік спочатку згоден з усім, потім це починає дратувати його, а потім вас. Благо якщо можна знайти нові точки дотику, а якщо ні, то що тоді? Тому дайте чоловікові свободу думки і свободу зовнішнього вигляду. На останнє ви можете впливати тільки в плані доглянутості і гігієни, а на перше в якості цікавих аргументів і свіжих пропозицій. Але головне не переламувати його Я, інакше він просто стане нудним.

Чоловік і дружина — одна сатана

Одна то одна, але постійно бути разом не завжди корисно. І багато чоловіків цього страшенно бояться, постійно поруч з собою бачити одне обличчя і мати постійне спілкування тільки з конкретною людиною, це щось схоже на самотність, навіть чимось поділитися вже неможливо адже ви постійно на виду один в одного. Тому хоча б раз в пів року ви повинні проводити час у компанії своїх друзів або рідних, а він своїх. Це і дасть засумувати, і надасть годину перепочинку і куражу, а саме розуміння сім’ї не стане настільки важким для поки ще холостяка. І такої позиції слід дотримуватися навіть після отримання печатки.

В принципі, лише з цих параметрів стає зрозуміло, що чоловіки бояться заводити сімейні відносини через те, що зі своїм Я їм доведеться розлучитися, на відміну від жінки, до речі.