Чому чоловік не хоче сексу?

Є багато причин, чому чоловік відмовляється від сексуальної близькості. Про основні ми поговоримо сьогодні.

женщина-не-знает-готов-ли-муж-к-ребенкуПричина №1. Зрада

Багато жінок стверджують, що їхні чоловіки не можуть їм зраджувати через те, що занадто сильно їх люблять, перебувають постійно на виду, багато працюють і так далі. Відмовлятися від версії наявності коханки не можна ні в якому разі. Вихід — виявлення коханки і виключення її з вашого сімейного життя.

Причина №2. Проблеми зі здоров’ям

Тут варіантів багато. Перший, досить такі поширений, полягає в тому, що ваша кохана людина прихопила від коханки якусь болячку, і боячись нагородити нею вас відмовляється від інтимної близькості, в той же час приймаючи таблетки та регулярно відвідуючи лікаря. Загалом потайки від вас лікується, а через деякий час інтимне життя відновлюється. Якщо все так, як написано вище, значить з імовірністю 90% він десь підхопив венеричне захворювання.

Другий варіант полягає в тому, що ваш чоловік має проблеми з потенцією, але соромиться, або ж просто не хоче говорити про це вам. Якщо проблема в цьому, радимо разом відвідати лікаря. Це допоможе повернути чоловічу силу і знову стати королем в ліжку.

Причина №3. Спосіб життя

Якщо чоловік не хоче сексу, значить проблема не обов’язково в коханці і в потенції. Можливо ваш чоловік насправді дуже сильно втомлюється. Якщо у вас немає важкої роботи, на якій ви працюєте з ранку і до пізнього вечора, то вам не зрозуміти, як же сильно хочеться прийти додому, прийняти душ, лягти і просто заснути.