Чому чоловік не тримає слово?

Жіноча мрія і чоловічий борг – це збереження даного слова до повного вирішення питання. Раз одна людина обіцяє щось іншій людині, він повинен довести справу до кінця. Але в сучасному суспільстві все частіше зустрічаються представники сильної статі, які не можуть доводити дані слова до кінця. Чому чоловік не тримає слово?

24-3Дуже багато залежить від того, ким був вихований чоловік ще в дитячому віці. Якщо йому не довелося спостерігати ідеальний зразок чоловічих вчинків, тоді він візьме все, що зможе від такого виховання. Дуже багато сімей виховують хлопчика без чоловіка, і якщо мати-одиначка не привчить свого сина тримати слово, тоді він і виросте таким.

Але буває, що й наявність батька в сім’ї не приводить до бажаного в майбутньому результату. Деякі дорослі тати не можуть показати своїм маленьким хлопчикам, що таке доводить справу до логічного кінця.

Другою поширеною причиною, чому чоловік не тримає слово є в ідсутність бажання його тримати. Часом чоловік розуміє, що це є його чоловічим боргом, однак він не бачить сенсу, чому він повинен щось робити. Ось і виходить: раз немає для кого робити, значить, він і не буде робити те, шо пообіцяв.