Чому чоловік не дарує квіти?

Всім жінкам дуже хочеться отримувати подарунки без приводу. Особливо, якщо тебе балує твій чоловік. Це так приємно. Кожна жінка бажає, щоб її партнер приділяв їй достатню кількість часу. Що робити, коли чоловік мрії розчаровує вас?

images (35)У більшості випадків чоловіки не замислюються про те, що дівчину потрібно дивувати сюрпризами. Партнерка повинна створювати ситуації, після яких чоловік сам захоче зробити приємне своїй партнерці. Презенти повинні бути від щирого серця за його власною ініціативою.

Може хлопець не знає, що подарувати своїй половинці. Якщо ви піднесли себе в такому світлі, що вам нічого не потрібно, то чоловік просто не знає чим здивувати вас. Натякніть йому. Якщо партнер боїться розбалувати дівчину, то варто задуматися, а чи потрібен взагалі такий чоловік у житті?

Буває, що у хлопця просто немає зараз грошей, щоб купити подарунок. Варто дати зрозуміти партнеру, що ви будете раді і звичайній дрібничці. А ось якщо він жадібний, то біжіть від такого чоловіка подалі. З роками все буде ставати тільки гірше.

Якщо партнер постійно платить за свою дівчину у всіх розважальних місцях — ресторанах, клубах, кафе і т. д., то варто вгамувати свої амбіції. Він практичний і вважає, що і так робить подаруночки, оплачуючи ваші розваги. Можливо, це просто перевірка. Деякі чоловіки вважають, що дівчата з ними заради грошей.