Чому болять коліна вранці?

У деяких жінок вранці болять коліна. Начебто, і спали на хорошому матраці, і любов’ю не займалися, і ноги берегли, але ось ниють коліна так, як ніби на них повзли не одну сотню кілометрів.

bolyat-koleni-posle-rodovТут причин декілька. Одна з них — звичайна травма у вигляді забиття. Таку часто можна отримати в громадському транспорті, коли чийсь жорсткий портфель просто уперся в ногу. Синяка немає, але дискомфорт відчувається, особливо вранці, коли ноги не згиналися і не розгиналися годин 7 в колінах.

Друга причина — захворювання колінного суглоба. Щоб точно поставити діагноз, зверніться до лікаря, причому не тільки травматолог вас повинен оглянути або хірург, а й невропатолог. Досить часто хвороба в коліні — це побічне явище захворювання центральної нервової системи.

Біль в колінах викликає і взуття не вашого розміру або з високим підйомом. Напруга м’язів і постійно зігнуті ноги кого завгодно доведуть до того, що вас будуть боліти коліна. Так що шкодуйте себе, носіть те, в чому відчуваєте себе комфортно, інакше через рік жодні модельні туфлів не одягнете.

Ще один варіант — це неправильно сконструйоване ліжко, яке всю тяжкість переносить в область ніг. І якщо коліна — це ваше слабке місце, то приготуйтеся до ранкових болів саме в чашечці.

Як тільки організму перестає вистачати кальцію, починаються болі в колінах, причому вони найчастіше дають про себе знати саме в той момент, коли організм прокидається, а мозок вже сповіщає, як ви себе будете почувати в найближчу годину. Спробуйте заспокоїти його тим, що зараз зробите зарядку і підете їсти на кухню.

Якщо болі досить різкі, то полежіть трохи, а потім відправляйтеся до найближчого медичного закладу.