Чоловік у домі або правила поводження з коханим в домашніх умовах. Частина 3

Навіть якщо тобі дуже важко, зрозумій: абсолютно будь-який чоловік потребує затишку і класичних цінності. Обов’язково дотримуйтесь чистоти і порядку, поводьтеся акуратною як зі своїми речами, так і з його речами. Звичайно, не перепрацьовуйте, але і не розкидуйте свої сукні і шкарпетки по всьому будинку.

a14Частина третя: взаємини

Ти пам’ятаєш, що любиш свого чоловіка? Так от і не забувай показувати це йому якнайчастіше, тільки не перестарайся. Не варто ставити дурні запитання на кшталт «Ти мене любиш?», адже чесної відповіді на них ти навряд чи дочекаєшся, а коли чоловік дійсно любить, то ти навіть не будеш в цьому сумніватися.

 
Крім того, не завантажуй ваш вечір побутовими проблемами і подробицями свого походу до перукаря: твоя краса повинна бути невимушеною, яке чаклунство проживе довго, якщо ти почнеш розповідати про те, як довго тобі стригли волосся, як боляче робили депіляцію і вищипували брови, або як важко щодня змивати макіяж.

 
Не ревнуй через дрібниці: справжня жінка знає, що вона завжди краща, і не дає підстав у цьому сумніватися. Ревнощі – це в першу чергу вияв власної невпевненості в собі, своєї неповноцінності. Якщо він з тобою, то на це в нього є особливі причини, пам’ятай про це.

І, звичайно ж, не забувай, що всі жінки чекають принца, проте принци приходять виключно до принцес, так що підтримуй свій статус.