Чоловік у домі або правила поводження з коханим в домашніх умовах. Частина 2

Насправді все має бути не так.

1484678459_origЗвичайно, я не кажу, що ти повинна ходити вдома в туфлях і при параді, проте коли ти приходиш додому, то саме там проводиш більшу частину часу зі своїм чоловіком. І, за збігом обставин він бачить тебе саме такою: втомленою, ниючою через мозолі після нових туфель, з величезними бігуді і огірковою маскою на обличчі.

Українським жінкам ще багато чому варто повчитися у мусульманок: вони давно зрозуміли, що секрет люблячого чоловіка полягає в правильній дружині. Будь красивою вдома, якщо одягаєш халат, то тільки шовковий і з мереживною білизною під ним, якщо піжама, то з розстебнутими гудзичками, якщо нічна сорочка, то до рівня колін. Тим більше, що нічні жіночі сорочки зараз можна купити просто неземної краси — ніжні, яскраві та спокусливі.

Частина друга: театр одного актора або затишок в будинку тільки на твоїх плечах

Всі ми розуміємо, як важко сучасній жінці: пройшли ті часи, коли вона безтурботно сиділа вдома біля вікна і чекала свого коханого з війни/роботи/полювання, і обов’язком її було тільки забезпечити чоловіка затишком і обідом. Зараз, звичайно ж, все зовсім по-іншому: сучасна жінка працює так само, як чоловік, деколи навіть важче і довше. Але крім цього, на ній ще й лежать домашні турботи. Хто прибере в будинку? Хто забезпечить улюбленого чистою сорочкою? Хто приготує вечерю і створить домашній затишок? Звичайно ж, тільки вона.