Чоловік у домі або правила поводження з коханим в домашніх умовах. Частина 1

Всі навколо говорять, що ти чарівна, добра, мила, ніжна і тендітна. Чоловіки лягають штабелями за одним твоїм поглядом. Вони буквально мріють про стосунки з тобою.

romantika-2Однак, як тільки їх бажання збуваються, і відносини доходять до спільного життя, проживши разом декілька тижнів, а то й місяць, кавалери розбігаються хто куди. У чому ж справа?

Часом зовнішній вигляд дівчини і її поведінка на людях зовсім не відповідають тому, що вона витворяє в домашніх умовах.

Прочитай ці невигадливі приклади і задумайся, чи не впізнали ви себе в одному з них? Якщо впізнали, то терміново потрібно щось міняти!

Частина перша: При всіх я буду королевою! А вдома зовсім не потрібно старатися…

Так вважають багато дівчат і жінок, одягаючись найкращим чином на роботу, в університет або на прогулянку. Екстравагантні, красиві і модні вбрання, іноді навіть дуже відверті, — все це ти готуєш для сторонніх людей, з радістю показуючи їм свої переваги, демонструючи відточену чудову фігуру і зовнішність. Однак прийшовши додому, ти швидко знімаєш з себе гарну сукню і незручні туфлі, робиш хвостик на голові, змиваєш макіяж і одягаєш халат в квіточку або піжаму із мультяшними героями, і тапочки-шльопанці з величезними в’язаними шкарпетками всередині. Потім ти додаєш до образу величезні бігуді, і ось – домомучительниця готова!