Чоловік постійно бреше: причини

Вже через кілька років спільного життя подружні пари починають стикатися з тими чи іншими проблемами. Часто вони виникають внаслідок небажання прийняти один з одного з їх недоліками. Психологи часто чують від дружин: «Він весь час бреше, і я не можу з цим миритися». Так чому ж чоловіки брешуть?

Почему-мужчины-врут-девушкамСтрах неприйняття — основна причина такої поведінки. З самого дитинства чоловікам вселяли, що не можна плакати, бути невдахою «як тато» і так далі. Через подібні стереотипи вони були змушені брехати: батькам, собі, оточуючим. Погодьтеся: набагато легше збрехати, що причиною запізнення на день народження тещі стали проблеми на роботі, а не почуття ніяковості перед жінкою, яка його недодолюблює. Таким чином, щоб уникнути критики, чоловік прикривається вигаданими проблемами.

Напружені відносини в родині теж провокують чоловіка на брехню. Чоловікові простіше сказати, що на високооплачуваній роботі, немає вакансій, ніж зізнатися в небажанні працювати там. Зізнавшись, чоловік ризикує почути звинувачення у своїй фінансовій та особистісної неспроможності.

Чоловіки брешуть, щоб не ображати жінок. Їм складно сказати, наприклад, що яскраво-червона помада вже не підходить дружині, як в минулі часи, а рожева кофточка давно вийшла з моди і зовсім не поєднується з витонченими черевичками. Таким чином, вони брешуть і продовжують робити компліменти за звичкою.