Чоловічі стрижки з поголеними скронями

Ще не так давно у багатьох вигляд панка з ірокезом і поголеними скронями викликав подив. І якщо молоді люди стежать за останніми трендами в світі зачісок, вони з упевненістю можуть відзначити, що чоловіча стрижка з поголеними скронями знову модна.
Сьогодні поголені потилиця і скроні — це ультрамодний тренд. Всі чоловічі стрижки з такими елементами стають модельними. Стрижок, що пропонують сучасним модникам, зухвалий і нестандартний вигляд безліч. І вони навіть відрізняються одна від одної. Багато що залежить від ширини поголеною частини, її форми, а також від волосся на маківці і чубчика. Бувають модні стрижки, які передбачають довге і дуже довге волосся і виголені скроні.

Вибір зачіски з поголеними скронями

Зрозуміло, виголені скроні, вважаються елементом молодіжної моди на зачіски. Така стрижка притягує погляд до її власника, але вже не говорить про його приналежність до панківської субкультури. Звичайно, будь-який образ і стиль повинні бути доречними. Чоловічі стрижки з поголеними скронями вимагають певної сміливості.

Уявіть собі, що ви зважилися на це крок самостійно, а вам не йде, крім зіпсованого настрою, вам ще доведеться чекати, поки ваші скроні знову відростуть. Тому перш ніж зважитися на цей крок, прочитайте цю статтю, подивіться відео з модними чоловічими стрижками 2017 з поголеними скронями, зорієнтуйтеся, які зараз чоловічі зачіски з поголеними скронями пропонує сучасна мода, і йдіть до досвідченого майстра.

Хороший майстер оцінить тип вашого обличчя, форму голови і обов’язково порадить прийнятний для вас варіант стрижки.

Зачіски з поголеними скронями чудово виглядають на темному волоссі, а ось на світлому поголені скроні практично непомітні.

Чоловіча стрижка з поголеними скронями відео урок

Звичайно, ви можете подивитися відео уроки стрижки, але тільки для загального розуміння техніки подібних стрижок. Ці уроки швидше для майстрів перукарського мистецтва.

У будь-якому випадку краще все-таки звернутися до фахівця. А якщо ви надумаєте ще і прикрасити потилицю і скроні візерунками, що є теж ультрамодним елементом стрижки, тут вже без руки висококласного майстра не обійтися.

Така стрижка виглядає дійсно ефектно, тільки вимагає регулярного відвідування перукарні. Хороший майстер не тільки зробить вам заповітну зачіску, але і розповість про подальший догляд. Будь-яка модельна стрижка, щоб виглядати відмінно, вимагає укладання і догляду.

Види стрижок з поголеними скронями

Тут ми вам підкажемо деякі назви чоловічих стрижок, які припускають поголені скроні:

бокс-полубокс

• класичні стрижки бокс і напівбокс отримали нове дихання із застосуванням поголених скронь. Ця стрижка підійде чоловікам різного віку;

андеркат-1

• стрижка андеркат — справжній писк моди. У цій стрижці крім коротко вистрижених скронь і потилиці, головний акцент робиться на чубчику, який повинен бути досить довгим. Його можна укладати різними способами;

ирокез

• ірокез як і раніше популярний. Тільки злегка видозмінився з плином часу. Вітається коротке або середнє волосся і більш лаконічний стиль укладання, без агресії.

Радимо спробувати стрижку для хлопця з вистриженими скронями, із застосуванням асиметрії. Виголіть одну скроню або фігурно виголіть боки і ви станете володарем авангардної стрижки.

Види скронь в чоловічих стрижках

Питання, яке постійно задають чоловічі майстри: які будемо робити скроні? Відповіді всього дві: прямі або косі. Різницю ви можете побачити на фотографіях. Оформлення скронь в чоловічих стрижках важливий момент, так як робить стрижку індивідуальною.