Чоловічі стрижки на довге волосся

У різні історичні періоди ставлення до довгого волосся весь час змінювалося. Від часів, коли довге волосся носили герої античності, середньовічні лицарі, представники вищої влади і дворянства, до часів, коли довге волосся було неприпустимим.

У наш час стрижки для чоловіків з довгим волоссям стали звичною справою Чоловіки все більше уваги приділяють своїй зовнішності. Турбота про волосся, походи до стилістів і відвідування професійних салонів для чоловіків не є дивиною.

Чоловіки з довгим волоссям стабільно користуються жіночою увагою.

Довгі чоловічі стрижки

Небагато чоловіків в наш час відрощують волосся, однак використовуючи довгі стрижки, будь-який представник сильної статі може стати схожим на відому особистість. Крім того, довгі локони допоможуть чоловікам виглядати по-різному в різних ситуаціях.

Якщо ви зважилися відростити довге волосся, відзначимо, що ця справа трудомістка і вимагає багато часу:

• Оцініть умови вашої роботи, відпочинку, заняття спортом. У вас має бути час для догляду за волоссям.
• Крім звичайного шампуню, вам потрібно застосовувати засоби для зміцнення коренів і самого волосся.
• Якщо волосся швидко стає жирним, постарайтеся усунути цей недолік.
• Густота волосся має значення, рідке та тонке волосся краще не відрощувати.

Стильні чоловічі стрижки на довге волосся 2017

Модельних чоловічих стрижок на довге не так багато, як жіночих.

Розглянемо основні види:

• Класичний стиль
классическая
У цьому типі стрижок передбачається, що волосся має однакову довжину, з косим чи прямим глибоким проділом. Прекрасно виглядає на прямому і м’якому волоссі. Дозволяють обличчя візуально злегка витягнути. Неслухняне і жорстке волосся можна піддати філіруванню.

• Стиль «мілітарі»

миллитари

Грунтується на багатоступеневих стрижках типу драбинка або каскад, що підкреслюють деяку недбалість.

• Стиль «гранж»

гранж

Молоді люди, необтяжені суворим дрес-кодом, можуть спробувати такий стиль, і стати схожими на рок-музиканта. Дуже довга шевелюра, зібрана в низький хвіст, ось приклад подібного стилю.

Чоловічі стрижки на довге кучеряве волосся

кудрявые

Непоганим варіантом, може виявитися стрижка на хвилясте або кучеряве волосся. Кучеряве волосся вимагає великої роботи, стрижку бажано зробити каскадну, із застосуванням філірування.

Волосся різної довжини, полегшений об’єм — будуть завжди виглядати свіжо, не вимагаючи особливого укладання.

Якщо у вас доглянуте і гарне волосся, допускається його просто розпустити. Мити волосся слід регулярно. Передбачається постійний догляд за волоссям і регулярне відвідування перукарні для підтримки форми. Навіть невелика хаотичність в зачісці, яка зараз в моді, теж повинна бути рукотворною.

Поради по догляду

Щоб довга чоловіча стрижка виглядала модельною, вам необхідні якісні засоби для укладання. Оригінальні засоби для догляду за волоссям випускаються сьогодні спеціально для чоловіків. Хоча фахівці не радять зловживати засобами для укладання, так як вони можуть зіпсувати якість волосся.

• Традиційно укладене волосся назад можна злегка закріпити лаком.
• При необхідності зібрати волосся в хвіст, підійде або зібране волосся класично на потилиці або модно на маківці. Можна зібрати в пучок.
• Модні тенденції закликають відмовитися від складних укладок. У моді природність. Однак креативні версії все ж існують. Поєднання виголених скронь і візерунків. Застосування дредів і кісок або хвіст з довгого волосся при поголеній верхівці. Це не велика частина прикладів для молоді, яка готова до експериментів.

Надаємо вам відео з декількома цікавими варіантами укладок чоловічих стрижок на довге волосся.

Довірте свою зачіску професіоналу, підтримуйте чистоту голови, ведіть здоровий спосіб життя, і ви отримаєте міцне і здорове довге волосся.