Чоловічі каблучки і ​​печатки: тонкощі вибору

У давні часи чоловіки носили на собі безліч прикрас повідомляючи оточуючим про свої багатства. Наприклад, в Стародавньому Римі каблучки вважалися грошовими знаками, а в Стародавньому Єгипті різьблені печатки з підписами і різними зображеннями прикрашали на правій руці вказівний палець.

1551372435_1551371777 (1)У наш час достатньо невеликої кількості аксесуарів, щоб підкреслити смак і внутрішній світ чоловіки. Аксесуари можуть бути завершальним штрихом, який вплине на зовнішній вигляд людини.

Існує великий вибір всіляких каблучок: масивні, строгі, витончені, з дорогоцінними каменями, фамільні та інші. А якщо ви не знаєте, где купить перстень-печатку в Украине, то радимо відвідати інтернет-магазин kazka.ua.

Поради щодо вибору

Вибрати каблучку або печатку на певний випадок або захід нескладно, головне слідувати деяким рекомендаціям:

1. Більшість чоловіків не знають всіх тонкощів — як потрібно носити і з чим поєднувати каблучки і печатки. На якій руці і пальцях носити їх вирішує сам власник, тільки до обручок це не відноситься. Залежно від культурних звичаїв і країни, обручки надягають на безіменний палець правої або лівої руки.

2. Каблучки виготовляються з дорогоцінного металу і мають форму обідка, а печатки — прикраси з широкою верхньою частиною. При першій покупці ювелірного виробу краще віддати перевагу недорогому і непомітному виробу з гравіюванням або візерунком.

3. Якщо у чоловіка великі руки і пальці, то каблучки і печатки слід вибрати масивні і широкі. А для чоловіків з тонкими пальцями відмінно підійдуть легкі або вузькі варіанти.

4. Чоловікам при виборі аксесуарів потрібно керуватися правилом — чим менше, тим краще. Дійсно дуже химерна каблучка або печатка в строгому діловому образі буде недоречними. Можна носити і два кільця на одній руці, але не більше, це вважається поганим тоном. Наприклад, можна поєднувати метал обраного кільця з обручкою. Дуже добре поєднується срібло з білим золотом або платиною.

5. Печатки в основному прикрашають різноманітні візерунки, якщо виріб купується в подарунок, то можна заздалегідь подбати про гравірування з ініціалами. Обов’язкових правил при носінні печаток немає, але зазвичай ними прикрашають мізинець або будь-який палець на правій руці.

6. Стиль печаток можна поєднувати і підбирати до випадку. Наприклад, до офісного стилю краще підібрати прикрасу простого і стриманого дизайну, а для вечірнього заходу вибрати масивний варіант, з декоративними елементами або прикрашений дорогоцінним, або напівдорогоцінним камінням.

7. Міцні та легкі вироби, зроблені з титанового сплаву, користуються особливою популярністю, а завдяки різноманітним колірним комбінаціям їх легко можна поєднувати з одягом.

Стильні каблучки і печатки

На сьогоднішній день існує великий вибір дизайнів і металів каблучок і печаток. Печатка з діамантом розповідає про спроможність власника, а лаконічний чорний колір підкреслить стиль і вишуканий смак. Печатка з гербом розповість про відданість країні, а печатка з гравіюванням спортивного клубу або улюбленої команди натякне на захоплення чоловіка.