Чоловічі футболки: призначення і особливості популярних моделей

Футболка в чоловічому гардеробі — незамінний предмет одягу. Такі вироби люблять і з задоволенням носять представники сильної статі різного віку, незалежно від фінансової забезпеченості, статусу та інших аспектів. Існує безліч різновидів футболок — від класичних однотонних з круглим вирізом до оригінальних, доповнених комірами, капюшонами, кишенями та іншими елементами декору.

441318832_w640_h640_fk3yowc9yz0Призначення сучасних чоловічих футболок

Зазначений предмет гардероба є універсальним. Його можна використовувати:

 

  • в якості нижньої білизни;
  • як самостійний предмет одягу;
  • при складанні спортивного комплекту;
  • для створення вечірнього образу;
  • у вигляді доповнення до спецодягу.

Виробляються футболки з натуральних, штучних і комбінованих тканин. Вони бувають однотонними, з принтами, кольоровими, з вишивкою, лейбами, написами, малюнками і т. д. Щоб підібрати оптимальну модель під той чи інший образ, потрібно ознайомитися з найбільш популярними фасонами і принципами їх носіння.

Основні моделі сучасних чоловічих футболок

Перш ніж зупинити вибір на певній моделі, потрібно вивчити характеристики існуючих рішень:

 

  • Найбільш простим і затребуваним з них є варіант з круглим вирізом. Виробляються такі вироби з тонкої бавовни. Вони часто виконуються в однотонних кольорах — білому, чорному, сірому, синьому. Така річ входить в базовий гардероб. Її можна носити як натільну білизну під регланом, светром або кофтою. В якості самостійного предмета одягу дизайнери цей фасон не рекомендують.
  • Футболки з V-подібним вирізом підходять до стилю casual. Їх можна використовувати на прогулянках, при заміських поїздках і походах на пляж. Вони поєднуються з джинсами, шортами. Виріз може мати різну глибину. Стилісти рекомендують вибирати цей параметр з урахуванням особливостей волосяного покриву на грудях. Бажано, щоб він не виглядав із вирізу.
  • Футболка-поло — популярна в різних колах модель. Її вважають за краще і мільйонери, і представники нетрадиційних культур, і середньостатистичні чоловіки. Вона добре поєднується і зі спортивним, і з діловим або з повсякденним одягом. Вироби класичних кольорів можна носити на роботу, а для неформальних зустрічей підійдуть варіанти оригінальних забарвлень — рожевого, блакитного, жовтого кольору.