Чоловіча стрижка бокс

Сучасна чоловіча стрижка бокс — це обличчя джентльменів, що підкреслюють свою мужність. За назвою відразу зрозуміло, що відноситься вона до спортивних стрижок. Відмінно підкреслює переваги чоловіка, робить виразним обличчя, говорить про силу характеру її володаря.

Бокс стрижка чоловіча фото

Чоловіки давно віддають перевагу дуже коротким стрижкам. Чоловіча стрижка бокс, будучи ультракороткою і в той же час акуратною стрижкою, знаходиться в топі найпопулярніших стрижок. Стрижка популярна не тільки серед знаменитих спортсменів, чоловіків, які ведуть активний спосіб життя. Подивіться на фото стрижка бокс, і ви побачите у чоловіків особливий шарм і сексуальність.

muzhskie-strizhki-klassika

Чоловіча стрижка бокс досить універсальна і підходить всім. Це прекрасний варіант для багатьох незалежно від віку, структури волосся, типу обличчя і статури. Єдиний мінус, при якому стрижка неможлива — це дефекти шкіри голови, лисини або шрами. Коротка стрижка подібного типу ідеальна для неслухняного волосся, не вимагає особливого догляду, робить голову охайною. Не має потреби в тривалій укладанні. Незамінна для чоловіків з жирним волоссям та шкірою голови. Стрижка короткий бокс особливо акуратно виглядає на волоссі світлих відтінків.

Стрижка бокс поетапно

Найчастіше виникає питання про відмінність стрижки бокс і напівбокс. Відрізняються вони між собою, по — перше довжиною волосся, по — друге рівнем лінії зведенням волосся на нуль. У стрижці бокс ця лінія знаходиться вище в тім’яній і скроневій ділянці.

Розглянемо процедуру стрижки за допомогою ножиць:

 

  • Перед початком стрижки волосся вимити і злегка висушити.
  • За допомогою ножиць намітьте окантовку, тобто кордон переходу довжини волосся, по всьому колу голови.
  • До окантовки волосся підстригти дуже коротко.
  • Обробити волосся на тімені філюванням або «стрижкою на пальцях».
  • За допомогою бритви зробити окантовку по лінії обличчя і скроневу зону.

Необхідно знати, що окантовка може змінюватися, в залежності від особливостей форми голови. Скроневі западини або опуклості можна приховати за допомогою рівня цієї лінії. Над вухами вона повинна бути вище лінії волосся. Короткий бокс — стрижка, що не передбачає ніякої асиметрії, тому ліва і права частини стрижуться однаково.

956387693849369-141

Стрижка бокс для хлопчика прекрасно збігається з вимогами до дитячих стрижок. Головна з яких — практичність. Волосся не плутається і не лізе в очі під час активних ігор. Техніка стрижки така ж, як і для дорослого чоловіка. Це стрижка без віку і являє собою істинно чоловічий стиль.

Стрижка бокс зручна тим, що її можна зробити з будь-якою довжиною волосся, як тільки прийде бажання змінити імідж. Зачіска відмінно тримає форму. Через коротку довжину, будь-яке волосся стає слухняним. Потрібно просто регулярно мити голову і освіжати стрижку, ось і весь догляд.

Володіючи навичками користування машинкою для стрижки волосся, ви в домашніх умовах можете самі зробити цю зачіску без відвідування перукарні. Дотримуючись простої технологічної послідовності виконання стрижки бокс.

Розглянемо процедуру стрижки за допомогою машинки:

 

  • Стрижка робиться на сухе волосся.
  • Використовуючи довгу насадку, рухайтеся паралельними смугами вгору від скроні до скроневого виступу, починаючи справа через потилицю наліво.
  • Тім’яну зону стрижуть ножицями.
  • Перехідну смугу обробляють машинкою з більш високою насадкою. Ведучи машинку також знизу вверх.
  • Окантовка зачіски, підрівнювання, зрізання пушкового волосся робиться або машинкою, або бритвою.

muzhskaya-strizhka-boks-logo2

Модельна стрижка бокс

Стрижка бокс, тільки з першого погляду, здається простою і без зайвих деталей, виключно для ділових людей. Молоді люди, які люблять короткі спортивні стрижки, все одно люблять відрізнятися один від одного. І здавалося б коротка стрижка в цьому не помічник. Молоде покоління любить орієнтуватися на «зірок» і вони розуміють, що будь-яку стрижку можна зробити індивідуальною. А спортивну стрижку, навіть авангардною. У стрижці бокс можна погратися з довжиною скронь і бакенбардами, відростити стильну бороду. Порадьтеся зі стилістом, і нехай він зробить вам вистрижений малюнок на потилиці або збриє скроні повністю. І стрижка бокс буде виглядати сучасно.