Чоловіча психологія. Частина 2

3. Сильній половині необхідне відчуття, що вони потрібні, це надає їм душевної і фізичної сили. А інакше активність і енергія будуть губитися і, тоді відносини будуть страждати. І, навпаки, коли чоловіка люблять, коли в нього вірять, цінують, то і він готовий на багато що. Дуже важливо говорити йому про те, що любите, вірите в нього і цінуєте його.

0017Чоловіки вважаються все-таки сильною половиною, а жінки слабкою. Тому у відносинах важливо, щоб чоловік відчував себе головним. Краще його в цьому підтримати, а не змагатися. Адже не може бути два капітана біля керма. Мудра жінка, бажаючи бачити свого чоловіка капітаном, залишить йому право приймати остаточне рішення. Ваші слова і справи допоможуть саме йому бути головним у сім’ї, у всьому захищаючи вас, тому що чоловік любить жінку за її слабкості.

І ще важливо пам’ятати жіночій половині, що говорячи натяком, чоловік не зрозуміє, що від нього хочуть. І, все ваше намагання донести йому щось важливе, залишиться неефективним. Тоді жінка затаює образу, а чоловік і не знає в чому справа. Тому чоловік любить конкретику і може дратуватися, якщо не зрозуміє суть сказаного. Хоча він може бути і не згоден з проханням або порадою, але те, що говорить йому жінка йому важливо зрозуміти.