Чоловіча психологія. Частина 1

Чоловіки бувають дуже різними і, знаючи їх психологію, це допоможе уникнути багато проблем. І те, що хвилювало і тривожило вчора, сьогодні це може зовсім не турбувати.

119Звичайно, досвід відіграє величезну роль, але щоб його отримати знадобиться багато часу і піде на це чимало сил і нервів. Набагато легше буде в спілкуванні з чоловіком, коли є знання його психології. Але користь від цього буде тільки в тому випадку, якщо кожна жінка буде застосовувати ці знання у своєму житті.

1. Коли чоловік домагається своїх цілей, його заспокоює почуття повноцінності. Успіх і досягнення чогось більшого допомагає йому самоствердитися. І це приносить йому задоволення. У таких планах чоловікові потрібна підтримка, а не перешкода. При тому краще йому самому вибирати і приймати рішення, щоб досягти мети, без чиєїсь поради і допомоги. Але, коли йому знадобиться порада, він неодмінно до неї прислухається.

2. При виникненні проблеми чоловіча стать воліє залізти в свою «шкаралупу». Так йому краще і спокійніше прийти до якогось рішення. В цей час його краще не турбувати розпитуваннями, він просто не готовий дати чітку відповідь або просто промовчить. Часом йому треба відволіктися від усього, перш ніж він знайде розумне рішення. І, як тільки воно знаходиться, чоловік відчуває полегшення і виходить зі своєї «шкаралупи».

Не варто в такі моменти ображатися і щось погане надумувати. Терпіння може принести свої позитивні результати. Чоловікові потрібно дати час, а потім йому й самому захочеться про все поділитися.