Чого потрібно уникати в цьому році в макіяжі?

Є помилки, які не складно допустити при переході в Новий рік, а відповідно і в новий «модний» сезон, а є і постійні проблеми з мейк-апом. Варто розглянути і ті й інші.

 

667487_575500Проблема перша — невідповідний тон. Так уже повелося, що блідолиці дівчата прагнуть отримати соковитий відтінок обличчя, а смагляві, навпаки, облагородити шкіру. Тим не менш, якщо міняти колір шкіри обличчя, то тільки кардинально, разом із зоною декольте, шиєю, кистями і всіма відкритими місцями. Сьогодні є досить багато способів подібних модифікацій, і величезна кількість тональних кремів для тіла можуть в цьому сильно допомогти. Використовувати ж невідповідний тон тільки на обличчі — це значить зіпсувати весь зовнішній вигляд.
Ніяк не вітаються вибілені губи. Так вийшло, що ця тенденція повинна була забутися ще в 2010 році.

Варто також забути про підфарбовування брів за допомогою олівців. Хоч спосіб і шалено популярний, виглядає він не зовсім добре і більшості жінок просто не підходить. Рекомендується для підтримки форми брів використовувати стійкі фарби і віск, а подібні методи використовувати тільки у разі крайньої необхідності.

 

Жирний блиск, тут теж проблема, бо незважаючи на активну впарювання цього продукту він також не модний. Є єдино вірний варіант його використання, але не надто комфортний — кольоровий з насиченим відтінком блиск, все інше — минуле десятиліття.

Слід забути про наклеєні вії і нарощення надмірно довгих, так вийшло, що другий рік поспіль лідирує унікальна індивідуальність без чужорідних накладних елементів, тому, якщо дуже хочеться використовувати такі підходи, то краще віддавати перевагу більш натуралістичним варіантами.

Підводка для губ. Колись дуже давно, в магазинах було складно знайти тон в тон помаду і підводку, тому вважалося нормальним носити рожеву помаду з яскраво червоною підводкою. Сьогодні трохи інші часи і знайти відповідні відтінки досить просто, тому настійно рекомендується використовувати підводку тон в тон і не забувати про її справжнє призначення.