Чого чекають від жінок і чому?

Жінки стали займати в сучасному суспільстві зовсім інше місце, ніж 50 років тому. У жінок з’явилися голоси, можливість вибору починаючи з капелюшка і закінчуючи чоловіком. Це дало певні плюси, але і мінусів теж багато.

 

6678bb487faf32b496834b314558332aПо-перше, жінки відтепер і навіки — самостійні істоти. Такий факт не залишить байдужими жінок, чия мрія складається навколо домогосподарства і дітей. Чоловіки тепер вважають, що в них є право не утримувати сім’ю в повній мірі, а значить і не витрачати величезну кількість енергії на роботу та освіту. Вони навіть щиро вважають, що робота жінок не важка, умови кращі, а заробітна плата вища, однак, це не так. Але, звідси витікає друга проблема.

Чоловіки чекають від жінок завжди гарячого сніданку, обіду, вечері, усмішок і доглянутості. При тому, якщо зрілим чоловікам за 25 років ще можна хоч щось пояснити про складний робочий день, то молоді просто впадають в транс не розуміючи чому жінка періодично погано себе почуває, чи не так відмінно виглядає і замість відбивних пропонує макарони. Очікування розбиваються об стіну нерозуміння і залишають якийсь осад.

Сильна стать вважає, що не потрібно жінці допомагати, адже це принизливо і не про це мріяли феміністки. Це стосується як елементарних норм начебто проїзду в громадському транспорті, так і реальних проблем, коли дві жінки на очах чоловіків можуть тягти диван на 10-ий поверх.

Враховуючи момент з освітою, багато представників сильної статі вважають, що жінка — джерело мудрості і знань, таке розуміння життя родом ще із школи і жінок звалює часто непосильна відповідальність, коли вона змушена давати пораду в тому, в чому абсолютно нічого не розуміє. Звідси, до речі, випливає і міф про дурість жінок, активно підтримуваний відсутністю жінок в науці до певного часу.

При цьому, чимало чоловіків ще й вважають, що жінки — підступні істоти, яким потрібні лише гроші, штамп в паспорті і швидке заміжжя. Таким чином вони не намагаються образити, а лише демонструють свої комплекси у відповідності з перерахованими вище жіночими «перевагами».

 

Тепер, структуруємо, що чоловіки чекають від жінок?

 

  • краси;
  • хорошого імунітету;
  • запасу знань і мудрості;
  • чуйності;
  • ситного столу;
  • фізичної сили;
  • самостійності.

Добре це чи погано — треба вирішувати самій, проте, в якихось своїх вимогах чоловіки навіть мають рацію, але не у всіх.