Чого чекати від моди навесні-влітку 2018 року?

Настає довгоочікуваний весняно-літній сезон 2018 року. Так як жіноча мода бадьорить і омолоджує, то дизайнери основними модними тенденціями визнають свіжі відтінки, які освіжають колір шкіри.

printy_morskaya_tema_dolce_gabbana_vesna-leto_2018Основною колірною гамою в цьому сезоні стала біла, лимонна, срібляста, мигдальна, сірувато-коричнева, перлова. Красиво такі відтінки будуть виглядати на жінках із засмаглою шкірою.

Модний одяг 2018 представлений тропічними і насиченими кольорами. Дизайнери сьогодні називають першим трендом сонячний і гарячий колір. Від нього не відстає відтінок фуксії, який веде конкуренцію із зухвалим червоним. Водну стихію в новому сезоні символізує синій (бірюзовий, блакитний, морська хвиля). Позиції класики продовжують утримувати металевий і чорний кольори. Серед модних тенденцій починають виділятися пишні волани, чарівні оборки, хвилююча плісировка, традиційна бахрома. Мода 2018 змішала в собі різні епохи та стилі. Це широкі і вузькі, психоделічні смуги, чорно-білих горох в стилі 60-х років, східні кімоно з драконами і лотосами, довгі сукні з принтами (тигровими, тропічними, зміїними). Екзотика 2018 сьогодні диктує моду на природність і яскравість.

Повертаються до нас блузи, костюми та сукні з воланами. Причому ці деталі з’являються і там, де раніше уявити їх було нелегко: на укорочених рукавах, на лінії грудей, на високих розрізах. Формуючи новий гардероб, не забудьте про основну модну річ — сукню з бахромою. Не потрібно боятися фантазувати, креативність сьогодні популярна.

Слід пам’ятати проте, що деякі деталі одягу роблять візуально плечі ширшими. Тому пам’ятайте про пропорції. Весна пропонує модницям сукні-трапеції з яскравими геометричними малюнками. Образ стає свіжим і юним. На вершині слави в новому сезоні — короткі міні-спідниці: вільні, облягаючі і різнокольорові. Як ніколи, популярними стають екстравагантні і елегантні смокінги, що поєднують жіночий і чоловічий стилі.

Літо — улюблена пора для модниць. А одним з головних трендів зараз стає шовк. Даний матеріал і яскраві візерунки — колоритний тандем. В даному сезоні можна спокійно поєднувати неможливе з можливим.