Чистка обличчя глиною в домашніх умовах

Для того щоб шкіра обличчя і шиї завжди була здоровою, рум’янець грав на щоках і косметика лягала рівно, потрібно регулярно проводити глибоку чистку обличчя. У косметичних салонах така процедура досить дорога, і потрібно вона якщо є явні проблеми з роздратуванням шкіри.

 

 

Чистку обличчя можна проводити і в домашніх умовах — це недорого, безпечно і якість такої процедури не гірша ніж салонах. Для цього можна використовувати пілінг крем або маску, скраби та інші засоби. Можна зробити скраби в домашніх умовах. Однак сьогодні ми поговоримо про те, як зробити чистку обличчя за допомогою глини.

Woman with clay facial mask in beauty spa.
Для такого роду процедур добре підходить косметична глина. Вона буває декількох типів, що відрізняються і за дією і за кольором. Слід уважно вивчити типи впливу і зіставити їх з власним типом шкіри.

 

 

Найпростіший спосіб очищення — це маска з глини з перекисом водню

 

 

Глину слід змішати з 3-х відсотковим перекисом до стану рідкої кашки, після чого нанести на вологе, очищене тоніком обличчя, виключаючи область навколо очей. Тримати маску на обличчі слід близько 15-ти хвилин, до повного висихання, при цьому бажано уникати рухи при яких задіяні м’язи обличчя. Для цього найкраще лягти на рівну поверхню закрити очі і спокійно полежати.

 

 

Відчуття цілком можуть бути неприємними, лякатися їх не варто. Поколювання і пощипування свідчать про те, що все відбувається за планом, і процес очищення проходить успішно. Маску слід змивати теплою, можливо кімнатної температури, водою. Після чого нанести на шкіру зволожуючий, легкий, живильний крем.

 

 

Подібну процедуру слід проробляти не частіше одного — двох разів на місяць. Більш часте застосування може пошкодити шкіру і викликати небажане почервоніння.

 

 

Порада для тих, хто застосовує очищувальну маску з глини вперше: спробуйте на не великій ділянці шкіри, перш ніж нанести на всю поверхню обличчя, щоб уникнути непередбачених реакцій шкіри.

 

 

Слідкуйте за своєю красою, і вона збережеться на довгі роки.