Чистимо килим в домашніх умовах

Чистка килима — справа досить клопітка. З роками пройтися пилососом може бути вже недостатньо. Тому бажано проводити деякі інші процедури очищення.

tough_stains-1024x798У цій статті ми розглянемо кращі способи очищення килима в домашніх умовах. До речі, якщо забруднення дуже серйозне, а народні методи не допомагають, радимо звернутися до такої послуги, як хімчистка килимів.

1) Нашатирний спирт. З його допомогою відмінно очищаються килими з довгим ворсом. Спочатку готуємо розчин з ложки нашатирного спирту, трьох ложок порошку і п’яти літрів води. Наносимо засіб на килим м’якою щіткою, потім витираємо спочатку вологою ганчіркою, а потім сухою. Наприкінці слід гарненько просушити килим на вулиці.

2) Квашена капуста. Беремо квашену капусту, і тут дуже важливий момент. Вона повинна бути приготовлена класичним методом, тобто без додавання оцту. Віджимаємо розсіл, а потім розсипаємо по килиму. Якщо не хочете боротися потім із запахом, то перед використанням злегка промийте її. Чистимо килим м’якою щіткою разом з капустою. Якщо капуста стала брудною, зберіть її віником, промийте і знову пускайте в справу. Повторювати процедуру потрібно до тих пір, поки капуста не перестане бути брудною.

3) Харчова сіль. Звичайна харчова сіль відмінно справляється з різними забрудненнями. Перед тим, як чистити, гарненько вибийте килим , а потім, вже візьміть дрібну сіль, яку потрібно вологою щіткою втирати у ворс килима. Ті крупинки солі, що залишилися, потрібно вимести віником. Така процедура не тільки прибере з килима забруднення, а й змусить ворсинки блищати.