Чищення зубів Air Flow

Сучасне чищення зубів Air Flow, або ультразвукове чищення – це професійна стоматологічна процедура, яка носить гігієнічний характер. Проводити її можна як профілактику жовтого нальоту та інших непривабливих з погляду естетики явищ, але бувають ситуації, коли її проходять за показаннями. Найчастіше показанням є наявність пігментованого нальоту або плям. Вчасно проведене професійне чищення зубів Air Flow дозволяє зберегти здоров’я зубів та ротової порожнини в цілому, тому її рекомендується проходити хоча б раз на рік.

Людина може і сама визначити, що настав час для даної гігієнічної процедури — про це свідчать симптоми, мінімум з одним з яких напевно стикався кожен: гіркота в роті або неприємний запах, поява кровоточивості ясен, дискомфорт, наліт, який не забирається при регулярній чистці зубів. Все це говорить про появу зубного каменю або пігментного нальоту, тому слід якнайшвидше позбутися неприємних відчуттів.

Досвідчені лікарі, які працюють у стоматології бізнес-класу https://z3stomat.com.ua/chistka-zubov-ultrazvukom, пропонують акуратне чищення зубів усім пацієнтам. Це абсолютно безпечна процедура, яка дбайливо очищає зубну емаль і не має на увазі будь-якого механічного впливу. Наша клініка знаходиться в Харкові, поряд з метро та зупинками іншого транспорту. Таке зручне розташування дозволяє клієнтам з комфортом дістатися будь-якої пори дня.

Переваги чищення зубів методом Air Flow

Професійне відбілювання Air Flow допомагає позбутися неприємного нальоту та зубного каменю, здатного викликати карієс та безліч інших захворювань ротової порожнини. Крім того, процедура допомагає зробити зуби більш білими та привабливими з естетичної точки зору. До основних переваг даної техніки відбілювання належать такі:

  • Безпека. Відсутність агресивних речовин гарантує збереження здоров’я зубної емалі та відсутність втручання у внутрішню структуру зуба. Стоматологія чищення зубів Air Flow практично не має протипоказань, за винятком бронхіальної астми та алергічних реакцій.
  • Безболісність. Сопло апарату в процесі чищення спрямовується лише на тверді тканини, які не відрізняються високою чутливістю. Десна при цьому не чіпаються, тому ніякого болю немає.
  • Швидкий результат. Процедура триває зовсім недовго – не більше півгодини, тому ви не витратите багато часу на неї. Стоматологи рекомендують на 2-3 години утриматися від вживання напоїв, їжі та куріння після очищення зубів для закріплення результату.
  • Помірна вартість. Наш стоматологічний центр https://z3stomat.com.ua виставляє доступні ціни для широкого кола пацієнтів, тому дана гігієнічна процедура точно не вдарить по кишені.
  • Безпечне професійне чищення зубів за методом Air Flow у приватній клініці – це запорука здоров’я зубів та красивої білої усмішки, якій буде рада кожна людина незалежно від віку, самооцінки та інших факторів.

Професійна гігієна ротової порожнини – дуже проста процедура, яка не вимагатиме від пацієнта великих витрат часу та фінансів. У той же час, вона дозволяє зберегти естетику усмішки та здоров’я зубів.