Чищення кондиціонерів

З наближенням літніх жарких днів, багато хто став замислюватися про охолодження повітря у своїх оселях (приміщеннях). Чистка внутрішніх фільтрів кондиціонера позбавить даний прилад від скупчення мікробів і пилу, які знаходяться на їх поверхні. Ця чистка не вимагає певних навичок і вміння, тому це зробити може пересічний користувач кондиціонером.

чико1Як проводиться чистка кондиціонера?

Обов’язково потрібно вимкнути кондиціонер від електромережі. Після чого піднятися по драбині до блоку фільтрів кондиціонера. Передню кришку кондиціонера беруть двома руками і без особливих зусиль тягнуть на себе. Під кришкою будуть розташовуватися 2 пластикових фільтра, які потрібно злегка потягнути на себе і витягнути по черзі — спочатку нижній, а вже потім верхній. Якщо фільтри сильно забруднені, спочатку їх чистять за допомогою пилососа з щілинною насадкою, а потім миють під маленьким струменем води. Якщо вас цікавить чистка кондиционеров киев, то рекомендуємо відвідати сайт domok.in.ua.

Якщо з внутрішнього блоку виходить неприємний запах, то всередині приладу переважає вологе середовище, яке сприяє розмноженню цвілі і бактерій. Для їх видалення можна використовувати антисептик на спиртовій основі або дезінфікуючі засоби, які можна купити навіть в аптеці або на ринку. Цей засіб розбризкується пульверизатором всередину радіатора (охолоджувача) при включеному приладі на мінімальну температуру, через деякий час запах зникне.

Після чистки і сушки фільтрів їх потрібно встановити в такій же послідовності дій, як і виймались раніше. Запам’ятайте, що без фільтрів кондиціонер працювати не може, так як вони є теплообмінниками приладу. Тому чистота фільтрів безпосередньо впливає на продуктивність кондиціонера.

Часом трапляється, коли з кондиціонера капає вода — це засмітився дренажний трубопровід. Подувши в отвір дренажної трубки і видувши пробку, що утворилася в ній, ви зможете усунути цю проблему. У тому випадку, якщо цього не відбулося, то краще звернутися в центр, який спеціалізується на обслуговуванні та ремонті кондиціонерів.