Чим зручні квартири-студії?

Сучасний ринок нерухомості в нашій країні відчуває наростання підвищеного інтересу до невеликих квартирах, або, як їх зараз називають, квартир-студій. Чому ж вони так затребувані?

bcfdce4448a56c9754c00321fd34d133Сьогодні все більше забудовників намагаються задовольняти потреби замовників, збільшують кількість таких квартир в житлових комплексах і нових будинках. Що ж являє собою квартира-студія?

Площа цього житла становить 30 кв. м. При такій незначній площі ці квартири виглядають досить просторо (навіть якщо порівнювати їх з простою однокімнатною квартирою точно такої же площі).

В даній квартирі в одному просторі знаходяться їдальня, кухня, вітальня, кабінет і спальня. Як правило, саме такий тип житла найбільше підходить творчим особистостям та молодим сім’ям, які своїми зусиллями збирають на власну недорогу квартиру…

На сторінці http://meblium.com.ua/korpusnaya-mebel/komody можна придбати якісні комоди за доступними цінами для нової квартири.

Студії досить часто цікавлять молодих студентів або ділових людей, яким доводиться постійно бути в роз’їздах. Фахівці-аналітики вважають, що такі квартири ніколи не перестануть користуватися високим попитом у великих містах. А це в свою чергу надає інвесторам непогані перспективи при вкладанні грошей в таку нерухомість…

Купити квартири-студії економ-класу в хорошому районі велика удача. Адже такі квартири дуже швидко розкуповують. При цьому ціни на них можуть бути вищими, ніж на прості квартири. Адже зараз в тренді компактність та мінімалізм і на ринку нерухомості цей тренд також досить яскраво прослідковується.

Ці малогабаритки в новобудовах розкуповуються в максимально стислі терміни. Це мало не хіти продажів. І досить часто до моменту офіційної здачі нового будинку студії виявляються вже давно розпроданими. Тому, якщо ви ніяк не наважуєтеся здійснити таку покупку, вам доведеться поквапитися, інакше квартир в обраній новобудові може вже не виявитися.