Чим зайнятися в декретній відпустці?

Як тільки жінка йде в декретну відпустку, їй доводиться перелаштовуватися під новий режим дня і спосіб життя. Багато мам вважають, що в декретній відпустці у неї зовсім не вистачить часу на заняття в своє задоволення, однак, як не дивно, воно з’являється, а періодично навіть його буває більше ніж достатньо. Тоді мама починає думати, чим би зайнятися корисним, або навіть і як заробити в декретній відпустці. Так як же правильно скористатися вільним часом?

1. По-перше мама повинна мати повноцінний сон, це особливо можна здійснити в перші місяці малюка, коли він спить по 16-20 годин на добу.

251970_1

2. Багатогодинні прогулянки на свіжому повітрі. Коли ще у вас буде така можливість. Згадайте дитинство, скільки часу тоді ви проводили на вулиці.

3. Займіться самоосвітою. Це відмінний час, коли можна вивчити або підтягти іноземну мову, або навіть подужати кілька мов. Не обов’язково сидіти за столом і вивчати, є різні способи навчання, в тому числі і лінгафонні курси, можна це робити при прибиранні квартири, під час прогулянки на вулиці , просто вставте у вухо навушники. Є комп’ютерні програми і багато інших способів навчання, варто тільки підібрати зручний для вас.

4. У вільний час ви можете зайнятися читанням. Читанням книг по вашій спеціальності, або ж читати для душі — захоплюючий світ художньої літератури дуже різноманітний.

5. Або ж напишіть свою книгу, тобто займіться творчістю. Наші дітки люблять, коли їм розповідаєш казки і вони будуть в захваті, слухаючи щоразу нові ваші творіння. Створіть свій театр, змайструєте ляльок, зшийте їм наряди. В’яжіть, вишивайте, малюйте — придумайте собі хобі. У вас величезний вибір занять, потрібно лише подивитися на свій побут іншими очима.

6. Займіться спортом. Це відмінний варіант проведення часу, так як багато мам втрачають свої колишні форми після пологів. Нехай ваш чоловік посидить годинку з малюком, якщо ви вирішите сходити на танці, або в басейн, чи тренажерний зал.

7. У вас за час декретної відпустки з’явитися можливість познайомитися з такими ж як ви мамами. Не обов’язково тільки на вулиці і по телефону. В інтернеті для спілкування існують різні форуми батьків, групи для батьків. Дуже часто маму цікавлять питання, з якими вона стикається вперше, а хто, як не інша мама може допомогти їх вирішити.

8 Заробіток в декретній відпустці. Дуже багато мам прагнуть поповнити свій сімейний бюджет і шукають заробіток сидячи вдома з дитиною. Тому основну увагу приділимо цьому пункту. Як можна заробити на дому:

— ви можете зайнятися написанням дипломних робіт, рефератів і курсових робіт на замовлення — це є спосіб заробітку і варіант самовдосконалення;

— можете заробляти вдома, якщо вмієте швидко набирати текст. Навчитися можна, скачавши з інтернету навчальну програму, до того ж це вам стане в нагоді, коли ви вийдете на основну роботу, якщо вона пов’язана з комп’ютерами;

— одним з кращих способів заробітку, є робота в інтернеті. Дуже багато мам починають заробляти, займаючись написанням статей. Можна писати статті і продавати їх на біржі статей, а можна співпрацювати з тематичними сайтами та писати для них статті під замовлення. Заробляти можна, граючи в різні ігри на спеціалізованих сайтах, створивши свою сторіночку в інтернет-магазинах або створивши свій інтернет-магазин. Заробляти можна за допомогою партнерських програм, причому, навіть не маючи свого сайту. Звичайно, для того щоб заробити в інтернеті необхідно докласти зусиль, необхідно розібратися і навчитися. Однак якщо у вас є бажання, то результат обов’язково буде.

 
9. Не забувайте у вільний час займатися своїм зовнішнім виглядом.