Чим зайнятися у вільний час вагітній жінці?

Далеко не всі вагітні жінки під час виношування дитини мають проблеми зі здоров’ям. Багато майбутніх матусь прекрасно себе почувають всі 9 місяців. Це може бути пов’язано з генетичними особливостями або ж з тим, що вагітна жінка ретельно стежить за власним здоров’ям, багато відпочиває і правильно харчується. Причому оптимальна дієта для вагітних відіграє дуже значну роль.

chem-zanyatsya-vo-vremya-beremennostiІ ось, майбутня матуся, відпрацювавши сім місяців, нарешті йде у декретну відпустку. Чим же зайнятися? Звичайно, якщо жінка погано себе почуває, то, швидше за все, вона весь вільний час проводитиме в ліжку. Якщо ж майбутню матусю нічого не турбує, то можна придумати масу різноманітних занять, які здатні доставити жінці справжнє задоволення.

Чим же можна зайнятися під час вагітності?

• Фітнесом. Вибір такого проведення часу — це поєднання приємного з корисним. При відсутності протипоказань помірні фізичні навантаження будуть корисні і для здоров’я майбутньої матусі і для малюка в животику. Деякі фітнес програми розраховані на весь термін вагітності. Після закінчення занять додаткове задоволення принесе спілкування з іншими вагітними жінками і можливість завести безліч подруг, з якими згодом буде приємно обмінюватися порадами по догляду за новонародженими.

• Читанням. Напередодні народження дитини вільний час — це відмінна можливість отримати або поповнити свої знання про догляд за новонародженим. Не зайвим буде також вивчити літературу по тематиці пологів. Читайте саме те, що дійсно може стати в нагоді. Найкраще вибирати видання на паперових носіях, проводити багато часу за комп’ютером вагітним жінкам не рекомендується.

Творчістю. Можна зайнятися живописом, фотографією, рукоділлям, грою на музичних інструментах. Власне кажучи, всім тим, на що під час роботи не вистачало часу. Будь-яке з цих занять позитивно впливає на психологічний стан жінки, що в свою чергу позитивно впливає на розвиток плода.