Чим зайняти маленьких дітей в зимовий період?

З настанням холодів і короткого світлового дня багато батьків не знають чим зайняти своїх дітей у вільний час, як вдома, так і на вулиці. Деякі діти можуть обходитися тільки іграшками, але в будь-якому випадку всім дітям потрібне спілкування і батьківська увага, але тут також потрібно татам і мамам проявити свою фантазію і бажання зробити спільне дозвілля корисним і приємним для всіх.
30517

У зимовий час після роботи, можна прекрасно провести час на природі і організувати самостійно чудове дозвілля для всієї сім’ї. Ігри в сніжки, коли лежить сніг, а також сніжна баба своїми руками — все це дасть можливість погратися з дитиною і весело провести час в зимовий день, а також згадати своє дитинство. І звичайно ж, не можна забути про улюблену дитячу розвагу- катання на санках.

Зимовий період це якраз той час, коли можна свою дитину навчити стояти на лижах або ковзанах, поїхати в парк, спуститися на санках з гори, зробити снігові скульптури або поїхати в зимовий ліс і там прогулятися, милуючись сплячою природою, вкритою снігом.

Зазвичай взимку, з настанням новорічних свят у багатьох театрах проходять вистави для дітей, це дає можливість спільно з дитиною піти в театр і подивитися театралізоване дійство за мотивами казок. Фітнес клуб, де є обладнання для дітей піде на користь і дітям, і батькам. Можна відвідати і кінотеатр, подивившись там цікавий мультик або фільм для дітей.

Пізнавальні прогулянки стануть не менш цікавим заняттям, можна наповнити пляшки фарбою і на снігу проявити свої художні здібності, а потім, набравши в ємність сніг, принести його додому і разом поспостерігати за тим як він тане і поступово перетворюється у звичайну воду при кімнатній температурі.

Сидячи в будинку також можна проявити свою фантазію і не обмежуватися тільки читанням книг або іграшками, які неабияк набридли, Діти з батьками можуть поставити свою домашню виставу по улюбленій казці дитини, така вистава принесе багато позитиву.

З настанням Нового року і Різдва можна спільними зусиллями зайнятися виготовленням сувенірів з паперу, картону та інших різних матеріалів, які завжди знайдуться в будинку. Костюмовані вечірки стануть прекрасним способом проявити свої таланти і здібності, провести захоплюючі конкурси і підняти настрій всім членам сім’ї.