Чим зайняти дитину для її саморозвитку?

Коли дитині нічим зайнятися, перспектива того що її енергія буде спрямована на руйнування дуже велика. І якщо бажання ліквідувати наслідки виходу нестримної енергії вашої дитинит не переважає над іншими, варто зацікавити дитину одним з нижчеперелічених способів.

3bc7aa7f337d2b6d218588b9fca9e94f_XLМабуть у всіх володарів такого щастя як дитина, знайдуться вдома олівці або фарби. Від банального малювання (яке в свою чергу теж є досить радісним і розвиваючим способом) переходимо до прикрашення вентилятора. Як відомо «заборонений плід — солодкий», отже, сам процес прикрашання непризначених для цього дійства предметів, матиме належний ефект, та й результат посприяє виробленню гормону щастя.

Даний спосіб так само як попередній не потребує капіталовкладень. Зберіть всі гудзики і намистинки, кришечки і болтики в будинку (інші всілякі «інгредієнти» додасте в процесі) і складіть з них смішну мордочку, головою (предметом на якому формуємо мордочку) може служити що завгодно. Чудовий ефект разом з розвитком дрібної моторики і фантазії у дитини (та й у дорослого) гарантується. При спробах відтворювати раніше зібрані мордочки, додається «побічний ефект» — розвиток пам’яті.

Ще один спосіб — це банальні класики в небанальному виконанні. Ізоляційна стрічка дає можливість відносно безпечно скакати дитині прямо в приміщенні. Для цього «креслимо» поле для класиків шляхом наклеювання ізоляційної стрічки прямо на килим (в цілях шумоізоляції для сусідів). А в разі відсутності сусідів під вами, на лінолеум, ламінат, плитку або дерево в залежності від покриття вашої підлоги. Ізоляційна стрічка досить легко видаляється з будь-яких поверхонь, а енергія дитини виливається в зручному нам руслі.