Чим зайняти дітей в подорожі?

Діти люблять подорожувати не менше дорослих. Однак довга дорога до готелю не завжди дається їм дуже просто. Ідеально, якщо ви летите на літаку, де дитина часто просто засинає під час перельоту. Але найчастіше від дверей будинку до готелю доводиться добиратися з використанням відразу декількох видів транспорту. Та й в самому готелі, точніше кажучи, в його номері, дитині теж потрібно чимось зайнятися. Як організувати для дитини дозвілля, щоб не чути обурень і ниття?

malenki-dity-na-zadnomu-sydinni-avtivkyПерш за все, подбайте про перекус. Іноді дитину можна зайняти, просто давши снеків для перекусу. Для перекусу необов’язково використовувати чіпси, сухарики або якісь інші шкідливі продукти. Іноді актуальною заміною всієї цієї хімії стають натуральні горішки. Наприклад, кедрові. Вони дуже м’які і смачні, тому подобається дітям. Мати з собою пачку кедрових горішків або арахісу в поїздці обов’язково.

Більшість готелів створюють для дітей комфортабельні умови. Однак не у всіх готелях є хороші умови для дітей. Коли дитина надовго залишився в номері з батьками, то її увагу можуть привернути дитячі журнали. Напевно, у дитини є улюблене видання. Воно не займе багато місця, але виявиться дуже корисним.

Читати під час поїздки важкувато. Та й книги — це не журнал, в них багато тексту, на якому треба серйозно зосередитися, а діти робити це не люблять. Зате можна замінити книгу аудіокнигою. Її завантажують на планшет, комп’ютер, телефон, плеєр або якийсь інший девайс.

Як мінімум, годину тиші вам гарантує дитячий мультфільм або фільм, завантажений на комп’ютер. Мультики люблять всі, і в дорозі вони дуже рятують. У всіх номерах готелів є роз’єми для зарядки пристроїв. Таким чином, перегляд кіно можна влаштувати не тільки в дорозі, але і у номері.

Дітям подобаються різні настільні ігри, типу Дженга. Взяти з собою невелику коробочку гри Дженга зовсім нескладно. Зате нею можна зайняти всю сім’ю у віці від 5 до 90 і навіть більше років. Саме такі вікові обмеження ставить на подібні ігри виробник. Якщо з якихось причин ви не можете вибратися на пляж або до басейну і доводиться залишатися з дітьми в номері, то цей варіант ідеальний. Він зможе замінити електронні версії численних ігор. Але від них теж не варто відмовлятися, якщо зайняти дітей в подорожі практично нічим.