Чим займається лікар-уролог?

Погано, коли щось починає хворіти. Але ще гірше, якщо не знаєш, до якого лікаря слід звернутися. І що ж робити, якщо питання інтимне, а порадитися ні з ким? У цій статті ми розповімо, хто ж такий уролог і з якою проблемою до нього варто звернутися. 

vrach_urolog_chto_lechit_u_muzhchin (1)Поширеною є хибна думка, що уролог — виключно чоловічий лікар. Однак, в дійсності, уролог — це фахівець, який займається лікуванням хвороб сечостатевої системи. Залежно від спеціалізації він може бути як загальним лікарем, так і чоловічим, жіночим, дитячим.

Питання здоров’я чоловічої сечостатевої та репродуктивної системи — хворобливе сечовипускання, болі в яєчках, проблеми з ерекцією і еякуляцією — вирішує уролог-андролог. Жіночі діагнози ставить уролог-гінеколог. Дитячий лікар дивиться пацієнтів до підліткового віку. Проблемами, викликаними віковими змінами в сечостатевій системі, займається геріатрична урологія. Окрема спеціалізація урології займається лікуванням ракових утворень і пухлин — онкоурологія.

Пам’ятайте, проблеми урологічного характеру можуть завдати непоправної шкоди вашому здоров’ю. При перших симптомах хвороби слід звернутися до лікаря!

Приводом до того, що слід записатися на консультацію, може бути:

— печіння і постійне свербіння в паховій області;

— хворобливе сечовипускання;

— часті позиви до відвідування туалету;

— зміна кольору сечі;

— поява сторонніх виділень під час сечовипускання;

— хворобливі відчуття під час статевого акту;

— проблеми з ерекцією (відсутність або хворобливий процес);

— відсутність еякуляції, або її передчасний процес;

— біль в області нирок.

Своєчасна діагностика і виявлення проблеми допоможуть вирішити проблеми з сечостатевою системою, а своєчасна діагностика і зовсім запобіжить захворюванням.