Чим загрожує неправильний вибір бюстгальтера?

Жодна з сучасних жінок не може представити свій образ без красивого бюстгальтера. Він допомагає зробити обриси фігури більш підтягнутими і стрункими. Існує багато різновидів бюстгальтерів, під будь-яке вбрання.

kak-opredelit-razmer-byustgalteraОднак підібрати бюстгальтер теж потрібно правильно, так як в разі помилкового вибору, можливий розвиток хвороб.

Однією з недуг, яка з’являється при неправильному виборі, є тендиніт, погана робота шлунку і висип в області грудей. Якщо купити бюстгальтер з незручними бретельками або сильно їх затягнути, то це зменшує приплив крові і, як наслідок, призводить до головного болю. Якщо тисне в області ребер, то це може в подальшому призвести до болі у хребті.

Були проведені дослідження, в ході яких вибрали 100 жінок і розглянули їхній вибір бюстгальтерів. В результаті, 80 жінок вибрали не найкращий для них варіант. Для того, щоб не помилитися, потрібно всього лише знати дві цифри. Це обхват грудної клітки і повноту грудей. Деякі жінки, щоб збільшити візуально об’єм, вибирають бюстгальтер на розмір більший, проте цього робити не варто.

Чотири правила при виборі правильного бюстгальтера

1.Бретельки не повинні упиватися в шкіру, але і не повинні бути сильно вільними.

2. Об’єм чашечки повинен повністю вміщати груди.

3. При виборі по обхвату грудної клітки, потрібно враховувати, що при правильному виборі, можна засунути ще знизу два пальця.

4. Якщо вподобана вами модель містить кісточки, то купувати її можна тільки, якщо груди вже не ростуть, в іншому випадку це принесе незручності.

З огляду на ці поради досить просто підібрати підходящий бюстгальтер.