Чим відрізняються вітаміни для вагітних від звичайних

Кожна жінка знає, що при вагітності потрібно правильно харчуватися, щоб організм отримував необхідну кількість вітамінів і мікроелементів. Але часто, навіть при максимально різноманітному раціоні, одного лише харчування недостатньо, тому лікарі радять вживати додаткових вітаміни.

Які вітаміни потрібні для вагітних?

Комплекси вітамінів для вагітних https://citruspharm.com.ua/vitaminyi-dlya-beremennyih-i-kormyaschih-mam відрізняються від звичайних тим, що містять в собі саме ті речовини, які необхідні для нормального протікання вагітності. Вони сприяють правильному розвитку дитини, а також нормальному самопочуттю жінки. Адже брак вітамінів під час вагітності часто призводить до небажаних ускладнень:

  • Переривання вагітності;
  • Розвиток вроджених патологій у дитини;
  • Плацентарна недостатність;

Багато вітамінні препарати, які лікарі призначають вагітним, схожі між собою за своїм складом. Але в кожному з них повинна бути фолієва кислота, або вітамін В9 — який особливо необхідний в перший триместр, оскільки він знижує ризик розвитку різних вроджених патологій плоду. Цей вітамін бере участь в процесі формування ДНК, покращує поширення нервових імпульсів, сприяє фізіологічному розвитку плода без відхилень. При нестачі цього вітаміну жінка може відчувати постійну нестачу сил, сонливість, запаморочення. Це відбувається через те, що частина всієї фолієвої кислоти йде на внутрішньоутробний розвиток дитини, а організм матері недоотримує її в потрібній кількості. Щоб домогтися потрібної кількості фолієвої кислоти в організмі вагітної жінки, її необхідно приймати щодня. В вітамінних комплексах для вагітних добова доза цього вітаміну часто міститься в 1 таблетці.

Які вітаміни для вагітних вибрати?

Багато жінок думають, що одного лише правильного харчування досить, щоб забезпечити необхідними вітамінами і себе, і дитину. Але це не так. Згідно з дослідженнями, прийом вітамінних препаратів є обов’язковим, якщо ви хочете уникнути непотрібних ускладнень під час вагітності. Полівітамінних препаратів багато, але кожна жінка вільна вибирати ті, які їй подобаються. При необхідності можна проконсультуватися з лікарем, який і допоможе вибрати найкращий препарат.

Вітамінний комплекс Rainbow Light для вагітних дозволить уникнути браку вітамінів під час вагітності. У його склад входить залізо, кальцій, магній, фолієва кислота, вітамін В, а також вітаміни, які зміцнюють кістки і волосся. Цей полівітамінний препарат повністю покриє норму всіх вітамінів, таких необхідних майбутньої матері і її дитині.