Чим відрізняються тестери та примірники парфюмів?

1

Аромат є невід’ємною частиною будь-якого образу, він допомагає висловити свою індивідуальність та неповторність. Саме тому парфуми є практично у кожної людини, в когось це один улюблений запах, у інших — ціла колекція ароматної продукції. Незважаючи на наявність бажаної парфумерії, багато хто хоче спробувати щось нове, перейти на нову продукцію або поповнити ряд своїх фаворитів. Однак ціни на якісні аромати часто зупиняють та змушують сумніватися — а раптом парфум не підійде. Саме для цього виробники парфумів випускають пробники та тестери запахів.

Дуже часто люди плутають ці товари через те, що вони схожі із застосування. Але різниця між тестерами, а також пробниками суттєва. Вони відрізняються за об’ємом, дизайном, виглядом флакона та місцем реалізації (онлайн або офлайн магазини). Крім цього, такі продукти можуть використовуватися для різних наповнювачів — духів,
парфюмированної або туалетної води. Ці аромати також володіють відмінностями в концентрації ароматичних речовин.

Духи — найбільш насичений варіант, зміст запашних компонентів в них становить 20-30% в 90% спиртової основи. У парфюмированной воді використовується 12-20% запашної композиції в 90% спирті, а в туалетній — 8-10% концентрованого аромату в 80-85% спиртової масі. Купити туалетну та парфумовану воду для жінок та чоловіків c доставкою по всій Україні можна в перевіреному онлайн-магазині Sun Parfum.

Тестери та їх особливості

2

Головними відмінними рисами тестерів є такі характеристики:
• об’єм товару, аналогічний аромату для продажу, 50-150 мл;
• флакон, оформлений так само, як і звичайний парфум, але частіше без кришки;
• наявність зручного розпилювача-спрея;
• максимально проста упаковка з картону, білого або сірого кольору з назвою виробника, аромату та елементами дизайну оригінальної упаковки;
• наявність написів «Not for sale», «Ne Peut Etre Vend» («Не для продажу») або слова «Tester».

За рахунок простого дизайну продукції вона не дуже підходить на подарунок, проте є чудовим варіантом для особистого користування з суттєвою економією. За умови покупки тестера в надійному магазині, його наповнення буде абсолютно аналогічним аромату в подарунковій упаковці. Купити тестери парфумерії за вигідною ціною в Україні, можна за посиланням, ось тут.

Пробники, мініатюри та їх особливості

3

Пробники парфумерних товарів мають такі особливості:
• флакон у вигляді маленької колби об’ємом від 2,5 до 15 мл;
• наявність кришки гвинтового типу, в формі пробки із пластику з паличкою, роликом або насадкою-спреєм для нанесення продукту;
• найпростіший дизайн міні-флакона із зазначенням лише бренду і назви духів;
• доповнення пробника картонній карткою або листівкою з логотипами марки, дизайном та більш детальною інформацією про продукцію.

Купівля мініатюрних примірників парфумерії дозволить підібрати свій ідеальний варіант, спробувати безліч популярних запахів та новинок з мінімальними витратами. До того ж, такий обсяг комфортно носити в сумці, взяти з собою на прогулянку, в нетривалий подорож або відрядження. Замовити мініатюри духів (Дорожній варіант) з доставкою в будь-яке місто України можна в каталозі, перейшовши за посиланням.