Чим відрізняється замша від нубуку? Частина 3

Як доглядати за взуттям із замші та нубука?
101581_in_lВзуття із замші та нубука виглядає дуже стильно і вишукано, його приємно носити в будь-який сезон. Однак такі вироби потребують особливого догляду, який допоможе запобігти передчасному зносу і захистить від несприятливих впливів, що впливають на зовнішній вигляд і споживчі характеристики.

Перед тим, як вперше вийти на вулицю у новому взутті, обробіть його спеціальним спреєм для замші та нубука з водовідштовхувальними властивостями, який можна придбати у взуттєвому магазині або відділі побутової хімії. Спрей створює на поверхні шкіри тонкий шар, відштовхуючий вологу, пил і бруд. Час від часу впродовж сезону повторіть обробку, захищаючи поверхню взуття.

Чистити вироби слід спеціальною щіткою для замші та нубука, звичайна щітка тут не підходить — вона може пошкодити і зіпсувати ворс. Спеціальна щітка делікатно очищає поверхню від пилу і бруду, видаляє плями і засаленість, піднімає ворс і повертає йому бархатистість. Чистити замшеве взуття можна тільки в сухому стані, а сушити при кімнатній температурі вдалині від джерел тепла.