Чим відрізняється замша від нубуку? Частина 1

Вибираючи собі взуття, ми враховуємо безліч критеріїв, від зовнішнього вигляду виробу і комфортності в носінні, до його вартості і практичності. Тому хороша поінформованість про матеріали і технології, що застосовуються при виробництві взуття, допомагає зробити правильний вибір і придбати саме ту продукцію, яка нам необхідна і порадує бездоганною якістю та тривалою службою.

1481719401_a1f4Чим відрізняється замша від нубуку?

Одне з найбільш частих питань, що задаються продавцю взуття: чим відрізняється замша від нубука? Хочемо відразу зазначити, що в побуті прийнято називати замшевими практично будь-які вироби з ворсистої шкіри, хоча це, звичайно ж, неправильно. Між цими матеріалами існує різниця в методах вичинки і зовнішньому вигляді, так і в практичних властивостях.

Сировиною для виготовлення замші служить натуральна шкіра з шкур дрібної рогатої худоби (кіз, овець, баранів), а елітних виробів — оленячі й лосячі шкури. В результаті, замша володіє м’якістю, тягучістю, повітропроникною пористою структурою й густим оксамитовим ворсом, приємним на дотик. Нубук ж виготовляють з шкур великої рогатої худоби, він більш міцний і не такий еластичний, а його ворс значно коротший.