Чим відрізняється хна для створення біотату?

Всі знають, що для створення біотату застосовується безпечна і досить ефективна хна для тіла. Втім, в конусах з хною, які пропонує безліч сучасних виробників, може бути не тільки натуральна хна, що неодмінно позначиться на кінцевому результаті мехенді на руці.

tattoo-bio-6ke5sjetsbdПеред покупкою того або іншого виду хни для тіла варто ознайомитися з різновидами подібного матеріалу, які можна зустріти в магазинах. По-перше, варто виділити конуси з натуральною хною. У них не передбачається додаткових складових або барвників, крім самої хни. У деяких випадках можуть вводитися спеціальні добавки для додання хні певного кольору, але зазвичай і ці добавки теж виготовляються на рослинній основі (ромашка, чай, різні трави). Якщо вам потрібна хна для тіла, то купити її ви можете у спеціалізованому магазині.

До речі, якщо вас цікавлять фотографії мехенді на тілі, ви можете знайти їх на сайті tatuazhpro.ru вже зараз.

Через натуральність всіх компонентів, що використовуються при виготовленні подібної хни, при її використанні практично ніколи не буває алергії та інших небажаних реакцій. Але слід знати, що різноманітність кольорів натуральної хни для махенді є дуже обмеженою, і може варіюватися в межах від світло рудого до насичено коричневого По-друге, існують спеціальні засоби на основі фарби, які часто називаються хною-фарбою. У складі подібних засобів зазвичай присутні натуральні або хімічні барвники різних кольорів. При цьому кольори подібних фарб можуть бути дуже яскравими.

Можна навіть зустріти яскраво фіолетові або яскраво-помаранчеві кольори. До речі, хна-фарба є більш економним варіантом, ніж натуральний аналог, оскільки її треба практично в 2 рази менше для створення одного і того ж малюнка. По-третє, існують фарби, які і зовсім не містять хни. Найчастіше виробники вказують наявність у складі спеціальної «білої хни», якої не існує в природі. Під такою назвою зазвичай ховається проста акрилова фарба, що може триматися протягом декількох годин, не всмоктуючись в шкіру. До речі, те саме можна сказати і про так звану «чорну хну». Цей популярний вид хни не тільки може не містити натурального барвника, а й бути небезпечним для здоров’я, провокуючи алергію.