Чим відрізняється корм Brit Premium від Brit Care?

Чеські корми «Бріт» від компанії Vafo Praha є комплексом двох найважливіших для споживача аспектів – доступної вартості та відмінної якості. Головною метою виробників є забезпечення домашніх улюбленців збалансованим харчування для їх максимально довгого та щасливого життя. Харчування від цієї торгової марки експортують більш ніж у 50 країн світу, де воно користується величезною популярністю серед власників собак і котів. Корпорація випускає корми для чотирилапих друзів різних вікових категорій та лікувальні дієти для особин зі специфічними потребами.

Корм для кошек Brit Premium Adult Salmon. Купить (Киев)

Серед асортименту серій сухого та вологого кормів господарі можуть підібрати раціони:

  • Brit Premium – корми преміального класу.
  • Brit Care – раціони суперпреміального сегмента.

Спробуємо розібратися, чим відрізняються ці лінійки і який корм краще підібрати своєму собаці й кішці.

Brit Premium – відмінна ціна та висококласний склад

Раціон «Преміум» характеризується збалансованістю формул, з наявністю в них всіх необхідних мінералів та мікроелементів. Певний відсоток від обсягу становлять субпродукти, але це класичне рішення для раціонів преміумкласу. У той самий час більшість корму – це добірне м’ясо, що є джерелом білків, необхідних вихованцям. Виробники не використовують хімічні добавки, підсилювачі смаку та ароматизатори. Таким чином, за прийнятною ціною ви отримуєте повноцінне якісне меню для вашого підопічного.

Безперечні плюси «Бріт Преміум»

Головними перевагами меню Brit Premium є:

  • високий вміст м’ясних інгредієнтів;
  • відмінна вітамінно-мінеральна добавка;
  • велика серія, включає сухі гранули та консерви;
  • порівняно низька ціна.

Огляд раціонів Brit Care

Раціони «Бріт Каре» відносять до суперпреміального класу, адже вони складаються виключно з натуральних інгредієнтів. У нашій країні серія з’явилася відносно недавно, хоча світ із нею знайомий ще з 1994 року. За цей порівняно недовгий період лінійка кормів встигла завоювати любов і репутацію серед власників домашніх тварин. Всі меню є гіпоалергенними та виробляються з м’яса ягнят, що є чудовим джерелом протеїну. Крім того, у формулу включений лосось, який містить оптимальне співвідношення жирних кислот Омега – 3 та Омега-6. Таке харчування позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи вихованців, знижуючи ризик серцевих захворювань та атеросклерозу. Крім того, вони покращують розумові здібності кішок і собак.

У чому особливості раціонів Brit Care?

У таких меню міститься відмінний склад амінокислот, найбільше “співзвучний” організму тварин, що дуже важливо для засвоюваності протеїну. До складу корму включені такі унікальні поживні речовини для підтримки в хорошій формі опорно-рухового апарату та кісток, як:Brit Care Cat Missy для стерилизованных/кастрированных кошек/котов, (Брит Кеа) Сухой премиум корм для собак купить в Киеве, цена от 117 грн. в Украине зоотовары онлайн | zooshopik.com.ua

  • глюкозаміну сульфат;
  • хондроїтин;
  • метилсульфонілметан;
  • фосфор та кальцій.

Виробники додають у свою продукцію компоненти, що покращують шкіру та шерсть вихованців, речовини, що підтримують правильний стан крові та уповільнюють старіння організму чотирилапих друзів. Суперпреміальні раціони Brit Care не містять яловичину, свинину та сою, які мають важку засвоюваність і погано перетравлюються. Це сприятливо позначається на травленні улюблених підопічних і не викликає жодних алергічних реакцій.