Чим небезпечний сидячий спосіб життя для чоловіків?

На дворі 21 століття — століття різних нововведень і технологій. Сьогодні, на відміну від стародавніх часів, людям не потрібно бігати і полювати на тварин, щоб прогодувати сім’ю. На сьогоднішній день, для того, щоб прогодувати себе і свою сім’ю, досить влаштуватися на роботу і сумлінно на ній працювати. Але проблема в тому, що не кожному вдається знайти «роботу своєї мрії». Багато людей, здобувши вищу освіту, працюють в офісах не покладаючи рук. Часом, цим людям навіть немає часу перекусити, не кажучи про щось ще. Така робота, яка супроводжується постійно сидячим способом життя, призводить до розвитку різних захворювань, про які ми і поговоримо.

silhouette caucasian business man computing expressing behavior full length on studio isolated white background

Сидячий спосіб життя небезпечний як для чоловіків, так і для жінок, але потрібно врахувати, що чоловікам такий спосіб життя загрожує більш серйозними ускладненнями, ніж жінкам.

Проблеми, що виникають при сидячому способі життя:

 

  • Застійний простатит. Постійний сидячий спосіб життя призводить до порушення кровообігу (спочатку) і застою крові (пізніше) в органах малого таза. Крім того, застійний простатит буде супроводжуватися зниженням потенції.
  • Остеохондроз. Слід зазначити, що остеохондроз починається найчастіше з поперекового відділу. Крім того, остеохондроз поперекового відділу хребта «йде» слідом за застійним простатитом, так як передміхурова залоза має тісний зв’язок з поперековим відділом.
  • Сколіоз. Це різновид викривлення хребта, при якому хребці зміщуються навколо своєї осі. Сколіоз розвивається не тільки при тривалому сидячому способі життя, але і тоді, коли людина тривалий час сидить в неправильній позі.
  • Запори і геморой. Тривалі запори можуть привести до розвитку простатиту, або навіть геморою.
  • Зайва вага. Надмірна вага накопичується в організмі через дисгормональні порушення. Багато запитають, а причому тут ці порушення. Вся справа в тому, що при відсутності фізичної активності, а також при застої крові в простаті, в організмі відбувається гальмування андрогенів і посилюється вироблення естрогену, що не повинно бути в нормі у здорового чоловіка.
  • Зниження тонусу м’язів з можливою подальшою атрофією м’язів.
  • Зниження імунних сил організму.

Виходячи з вищевикладеного, кожен зробив для себе висновок, що сидячий спосіб життя досить небезпечний, особливо для чоловіків. Щоб убезпечити себе від перерахованих вище ускладнень, потрібно задуматися про профілактику при сидячому способу життя.