Чим небезпечні глисти і як від них позбавитися?

Якщо ви думаєте, що глисти «справа житейська», з ними можна жити і не чинити їм опору, то ця стаття для вас!

Profilaktika-glistovУ світі виявлено понад 150 основних видів гельмінтів, які здатні паразитувати в людському організмі, а заражені ними приблизно 70% людства, саме тому так важливо серйозно сприйняти лечение от паразитов.

Глисти зовсім недоброзичливі, і потрапляючи в організм людей, вони «не втрачають час дарма». Деякі їхні види, як наприклад, ехінокок, здатні спровокувати пухлину головного мозку. Гельмінти живуть в печінці, в кишечнику, в жовчовивідних шляхах і навіть у венозних сплетіннях людини, а токсокари поселяються в сітківці і провокують сліпоту. Багато видів глистів настільки живучі, що позбутися від них можливо тільки за допомогою спеціального хірургічного втручання.

Паразити, будучи «грабіжниками», виснажують людський організм, харчуючись кров’ю, вітамінами і мінеральними речовинами, в результаті чого, людина страждає від браку корисних елементів.

Якщо ви або ваша дитина, відчуваєте млявість і пригніченість, якщо колір обличчя має блідий або жовтий відтінок, якщо відзначаються алергічні реакції і порушення травлення — негайно зверніться до медичного закладу і здайте аналізи.

При підтвердженні зараження глистами починайте з ними боротьбу. Крім медикаментозних засобів існують і народні методи.

Хочете позбутися від глистів?

Слідкуйте за гігієною, не купуйте харчові продукти на стихійних ринках, не їжте брудними руками. Будьте уважні при приготуванні риби і м’яса, піддавайте ці продукти тепловій обробці, не пийте сире молоко і не їжте сиру рибу навіть у дуже дорогих ресторанах. Перед поїздкою в екзотичну країну дізнайтеся про особливості місцевої кухні, і не експериментуйте зі своїм здоров’ям.

Надіємося, що ви отримали достатньо корисної та пізнавальної інформації, тож можете сміливо поділитися посиланням на статтю зі своїми близькими та друзями.