Чим можна зайняти маленьку дитину?

Для батьків організація дозвілля дитини не менш важливе завдання, ніж забезпечення її якісними продуктами харчування і одягом. На етапі формування психіки та світогляду велике значення має інформаційне поле, в якому перебуває дитина, а через те, що ігри складають основну частину дозвілля дитини важливо, щоб вони допомагали їй розвиватися. Наприклад, розмальовки, навчальні зошити, настільні ігри та книжки.

82755d8cbbaeb1dc0230a298ea50fbd8eae5049dІдеї для мам: дитячі розваги

Щоб зайняти маленьку дитину важливо враховувати його темперамент і схильності. Спокійним дітям підійдуть заняття, які вимагають посидючості й зосередженості, наприклад: малювання, ліплення, вишивання, збирання пазлів. Крім розвитку дрібної моторики, безпосередній вплив на формування мовлення, творчість здійснює благотворний вплив на психіку, допомагає розвинути смак, відчуття стилю. Активним дітям потрібні ігри, засновані на постійній зміні дій. Монотонні заняття їм протипоказані, але підійдуть будь-які розваги, що вимагають фізичної активності або інтелектуальні, на швидкість реакції.

Мабуть, єдина розвага, яке об’єднує всіх, незалежно від темпераменту, це настільні ігри. Вони не вимагають активних фізичних дій, що цілком відповідає схильностям спокійних дітей, але при цьому надають постійну зміну вражень не тільки від того, що відбувається на ігровому полі, а й навколо, якщо гра групова. Дітлахам подобається не тільки сам процес гри, а й пов’язаний з нею набір дій, що володіє медитативним ефектом і нагадує якусь церемонію. Це допомагає активним дітям зосередитися, а спокійним відчувати себе комфортно.