Чим можна розбавити туш для вій?

Напевно, кожна з представниць прекрасної статі стикалася з проблемою засохлої туші, причому в найнесподіваніший момент. Ще недавно туш добре наносилася, а сьогодні її стан абсолютно не радує. Якщо термін придатності стверджує, що туш ще може використовуватися за призначенням, то можна спробувати повернути її до життя.

chem-razbavit-tush-dlya-resnicПоговоримо про те, чим розбавити туш для вій.

Існує багато способів чим можна розбавити туш для вій, але, на жаль тих, які не зашкодять вашому здоров’ю, всього кілька.

Перший засіб і, скоріше, найбезпечніший, це вода. Вода є одним з найбільш рекомендованих засобів, так як зовсім нешкідлива для здоров’я. Покладіть флакон в стакан з теплою водою всього на 10-15 хвилин, і ваша туш знову придатна для використання. Також можна спробувати додати в сам флакон 1-2 крапельки води. Варто пам’ятати, що такий спосіб підходить тільки для туші на водній основі.

Наступним засобом, здатним реанімувати туш, є краплі для очей. Спосіб застосування простий: капніть пару крапель на пензлик. Спосіб набув широкого поширення ще і тому, що краплі запобігають роздратуванню і запаленню очей, нейтралізують дію мікробів, які в будь-якому випадку присутні у флаконі з тушшю.

Третім засобом, є засіб для зняття макіяжу з повік. Єдина умова: цей засіб не повинен містити спирт. Найбільш вдалий засіб, це засіб тієї ж фірми, що і сама туш.

Як не дивно, але рідина для контактних лінз також може вам допомогти. Так як засіб має практично такий же склад, що і сльоза людини, то алергічна реакція виключена.

Відзначимо також ті засоби, якими не можна та й безглуздо розбавляти засохлу туш для вій.

Жінки розбавляють туш слиною. Так як в людській слині міститься зовсім не маленька кількість мікробів і бактерій, то робити це зовсім не рекомендується.

Багато оригінальних представниці жіночої статі здогадуються додавати у флакон спиртовмісні засоби, а саме одеколон, духи і навіть коньяк. Цього робити ні в якому разі не можна, так як такі засоби можуть викликати алергічні реакції, почервоніння очей і шкіри навколо них.

Багато жінок розбавляють засохлу туш соняшниковою олією. Мінус такого способу в тому, що туш просто буде розмазуватися на очах.

І на завершення хотілося додати, що якщо термін придатності вашої туші вичерпався, не намагайтеся реанімувати її. Зайдіть в магазин і купіть собі нову, адже здоров’я ваших очей має бути на першому місці.