Чим манеж допоможе батькам?

З ростом малюка зростає і його активність і рухливість. Саме через це, багато батьків подумують про придбання дитячого манежу, який заощадивши їх час і зусилля, захопить дитину, захистить її від небезпек.

yak-vibrati-groviy-manezh-dlya-ditini_634 (1)Вибираючи відповідний продукт, зверніть увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Вони найчастіше виготовляються з дерева або пластмаси. Обидва варіанти мають переваги і недоліки. Дерев’яні манежі важчі, програючи пластмасовим по мобільності, але в той же час велика вага дерев’яних манежів забезпечує більшу стійкість, що убезпечить вашу дитину. Також дерев’яні моделі краще підходять до інтер’єру, дерево набагато міцніше пластмаси. Обираючи продукцію для свого малюка, подумайте, чи витримає манеж вагу дитини. Зверніть особливу увагу на габарити, розрахуйте свій житловий простір.

 Види дитячих манежів

Існує безліч видів моделей, що відрізняються один від одного за призначенням, універсальністю і способом установки. Найбільш популярними серед них є манежі-ліжечка та манежі-сітки. Ліжечка відрізняються багатозадачністю і дозволяють батькам заощадити місце в будинку. До цих манежів завжди можна приєднати додаткові аксесуари або іграшки, які будуть радувати, і захоплювати малюка.

Дерев’яний дитячий манеж відрізняється своєю міцністю і стійкістю. Малюк, який грається в ньому не відчуває навантаження на зір і має хороший огляд. Плюс дерево — це екологічно чистий матеріал і візуально виглядає набагато приємніше.

Сітки не втрачають своєї популярності. Будучи одночасно дуже компактними і зручними для дитини, ці моделі дуже легкі в транспортуванні.

Також хорошим вибором для батьків є манежі-ширми. Ширма — це універсальний продукт, який огороджує для вашої дитини певну безпечну територію. Такі загородження виробляються з таких матеріалів, як пластик, деревина, також загородження буває металевим. Його при необхідності завжди можна розібрати для переміщення або зберігання, продукт в розібраному вигляді не буде займати багато місця.

У літню пору батьки часто використовують надувні огорожі для діток, в яких вони можуть відпочивати на свіжому повітрі і навіть плавати. Вони є найбільш економним, але, в той же час, ненадійним варіантом, адже такий манеж може легко проколотися.