Чим корисні танці?

Багато століть в нашому житті присутній такий рід творчої діяльності, як танець. Давайте розглянемо основні моменти, які супроводжують даний чудовий процес.

d6819dТрохи історії

Свою історію танець почав давним-давно, він являє собою емоційне і духовне відображення народу і людини. Саме тому він відігравав, крім творчої ролі, ще і роль релігійну. Дуже часто в ритуалах різних народів можна було побачити саме елементи танцю. І свого часу танцювальні рухи позначали єднання світу цього та потойбічного. Єднання з богом і небом. Згодом і становленням людини як індивідуума, танець став відображати силу і красу людської сутності.

І сьогодні танець став окремою сферою, в якій поєднуються багато напрямків. Тому на даний момент кожна людина може підшукати собі найбільш підходящий вид для характеру та інтересів.

Духовна користь від танців

Танець став невід’ємною частиною нашого життя, саме тому ми танцюємо майже всюди. Навіть вдома, коли нас ніхто не бачить. І при цьому ми отримуємо поліпшене самопочуття і гарний настрій. Пов’язано це з тим, що при танці збільшується виділення серотоніну в мозку. А цей елемент дуже сильно впливає на наш стан. Також крім цього танець активується виділення ендорфіну або гормону щастя. Стрес пом’якшується, а, отже, і повсякденні проблеми вже відіграють не таку велику роль.

Роль танцю у фізичному розвитку

Природно, танець має дуже великий вплив на наше тіло. А, як говорилося в одній відомій приказці, «у здоровому тілі — здоровий дух». Саме тому люди, які займаються танцями постійно, більш спокійні і стримані. Ну а про те, що танцюрист більш гнучкий і стрункий, навіть і говорити не варто. Плюс танців також полягає в тому, що вони корисні для людей, охочих скинути зайву вагу.

Вплив танцю на організм людини:

— поліпшується витривалість і кровообіг. Отже, клітини органів краще забезпечуються киснем і працюють більш продуктивно;

— у зв’язку з попереднім фактором, спостерігається поліпшення сексуального життя;

— омолоджується шкіра;

—  відбувається більш швидке очищення організму, краще видаляються токсини;

— поліпшується постава. Для людей із сидячою роботою танець дуже корисний і здатний попередити безліч захворювань;

— поліпшується травлення;

— спостерігається поліпшення гнучкості суглобів, що перешкоджає запальним процесам;

— завдяки танцям відбувається активне спалювання калорій.