Чим корисні для дитини машинки з мультфільму «Тачки»?

Мультиплікаційна версія пригод гоночної машинки полюбилася дітям усього світу. У більшості випадків сиквели бувають не такими вдалими, як основна версія, однак у випадку з мультфільмом «Тачки» друга, третя частина, а також серіал про пригоди Блискавки, Метра та інших авто стали неймовірно популярними.

461075375460З огляду на, що в Україні мульт-епопея також зайшла на «ура», іграшки «Тачки» вирішують придбати багато батьків. Хлопчики замовляють різних героїв на всі свята — День Народження, Новий Рік, Різдво, просять їх у батьків в якості винагороди за хорошу успішність.

Маленькі фірмові машинки из мультфильма Тачки служать не тільки для розваги, а й розвивають:

 

  • координацію рухів — адже, направляючи машинку в ту чи іншу сторону, дитина вчиться розраховувати траєкторію маршруту, силу, з якою потрібно штовхнути іграшковий автомобіль, щоб він дістався до місця призначення, а не проїхав його;
  • фантазію, образне мислення — під час гри з різними героями «Тачок» дитина придумує власні сюжети, задіює їх в різних сюжетах;
  • комунікативні навички — набагато цікавіше гратися з друзями, особливо якщо у них ті ж інтереси — зібравшись разом, принісши з собою різних персонажів з мультфільму, хлопчики і дівчатка навчаться працювати в команді, вирішувати конфліктні ситуації.

Зібрати всю колекцію іграшкових персонажів «Тачок» хоче кожна дитина, захоплена цим мультфільмом. Однак зверніть увагу, яких героїв малюк попросить придбати першими — це зможе багато розповісти про його характер та вподобання, адже кожен автомобіль має свою особистість, яка може імпонувати дитині.

Звичайно, щоб ігри були якомога цікавішими, іграшкові машинки повинні бути гідної якості, тому придбати іграшки «Тачки» у спеціалізованому інтернет-магазині — правильне рішення, адже тут представлені виключно брендові моделі, виготовлені з міцних матеріалів і механізмів. На сайті спеціалізованих інтернет-магазинів представлений широкий асортимент металевих машинок, що представляють собою персонажі з різних частин мультфільму «Тачки». Ви можете вибрати їх разом з малюком або самостійно, щоб зробити йому сюрприз.