Чи варто вішати жалюзі в дитячу кімнату?

У нашій країні жалюзі з’явилися порівняно недавно, але зате вони впевнено увійшли в наше життя і завоювали популярність. І в цьому немає нічого дивного, адже функціональні можливості жалюзі набагато ширші порівняно з класичними гардинами або шторами. Тонкі штори не здатні захистити вас від сліпучих променів сонця, а товсті зовсім перекриють доступ світла і повітря. Як же бути, якщо мова йде про дитячу кімнату? Багато хто продовжує використовувати штори, однак додають до них жалюзі. Щоб більш детальніше розібратися з цим питанням, вам доведеться познайомитися з такою прикрасою вікна більш докладно.

Синие-вертикальные-жалюзи-в-интерьере-морской-детской-команты-мальчикаЗ допомогою жалюзи Одесса ви спокійно зможете відрегулювати природне освітлення в дитячій кімнаті. І це далеко не все, адже є такі переваги, про які ви можете відразу і не здогадатися. Наприклад, жалюзі не бояться забруднень і дуже легко витираються. Вони добре вписуються в інтер’єр, підкреслюючи тонкий художній стиль господарів, їх сміливість та індивідуальність. До того ж дитячі жалюзі мають яскраві кольори, зображення улюблених героїв. Природно, все це приносить позитивні емоції дитині.

Сьогодні виробляють горизонтальні, вертикальні і рулонні жалюзі з волокон деревних порід, елітних тканин, пластику або алюмінієвої фольги. Батьки ж повинні розуміти, що такі вироби повинні складатися виключно з екологічних матеріалів, інакше це може негативно відобразитися на стані здоров’я дитини.

Варто поговорити про недоліки. На щастя, їх небагато. Головним недоліком вважається те, що алюмінієві або пластикові жалюзі викликають шум при відкритті і закритті. Може це комусь і здасться дрібницею, але в дитячій кімнаті при необережному закритті або відкритті ви просто розбудите свого малюка, чого, звичайно ж, дуже б не хотілося. Проте з цим недоліком цілком можна впоратися.

Сподіваємося, що стаття була для вас досить пізнавальною і ви знайшли в ній всю необхідну інформацію.