Чи варто віддавати дитину в приватну школу?

Всі батьки мріють, щоб їх малюк вчився в хорошому закладі, де панує надзвичайна атмосфера творчості, і з розумінням, ставляться до дітей. Невже такі школи можна сміливо записувати в розряд приватних, так чи так це насправді? Які відмінності існують між «звичайним» загальноосвітнім закладом і школою такого формату? На думку спадає картина — обладнані сучасною технікою класи, стильні вчителі і старанні учні. Але ж може бути й інша картина: невиховані діти, які дозволяють собі хамську поведінку по відношенню до вчителів. Тому, обов’язково займіться пошуком школи, яка ідеально підійде саме вашій дитині. Батьки хочуть подарувати своїй дитині все найкраще, ось і приватна школа якраз те, що потрібно.

1440745993_felsted_school_classroom_1Такі навчальні заклади можуть похвалитися гідною якістю освіти, яка дозволяє зацікавити дітей і надати чудові умови для розвитку. У класах приватних шкіл небагато учнів, методика дозволяє приділити кожному час. Багато що залежить від атмосфери школи, вітаються інтелектуальні та творчі здібності. У таких закладах виховують майбутніх лідерів, які вже визначилися, ким вони стануть у майбутньому. Профільний клас якраз те, що потрібно. Ось вона довгоочікувана свобода, що дозволяє виховувати дитину в інших умовах. Індивідуальний підхід пропонує приділити час кожному учневі, провести опитування домашнього завдання і оцінити знання без будь-якого упередженого ставлення.

Вчителі в приватних школах прагнуть знайти підхід до кожної дитини, у звичайних школах набагато частіше трапляються конфліктні ситуації, сварки і непорозуміння. Не варто забувати про правильне харчування, зону комфорту з хорошими меблями і чистими туалетами — у звичайних школах ви навряд чи зустрінете щось подібне. Діти відчувають себе обраними, їм приділяється максимум уваги і є можливість розвивати свої природні таланти. Будьте готові щомісяця платити солідну суму за навчання і брати активну участь в процесі комерціалізації освіти. Вчитель сам призначить вам час зустрічі, може навіть виникнути відчуття, що ви записуєтеся на прийом до лікаря. Приймаючи це стратегічно важливе рішення, будьте готові до того, що перший час дитині буде складно, але потім вона обов’язково звикне до всього того, що відбувається навколо.