Чи варто розповідати хлопцю про свої проблеми?

Проблеми, складності, поганий настрій — все це буває в житті кожної людини. Деяким людям в такий період потрібна підтримка, а деякі люди — обходяться без неї.

adult-boy-casual-226166Але найчастіше прекрасним дамам хочеться розповісти про свої життєві труднощі своїй найближчій людині, щоб вона підбадьорила. Але чи варто це робити? Чи зрозуміє хлопець проблеми своєї коханої?

Чоловіча психологія

Нерідко буває так, що дівчина виливає чоловікові душу, але не отримує у відповідь ніякої зацікавленості, крім того, він взагалі не розуміє, чи проблема це, що може не мало зачепити. Але ображатися на подібне не варто. Просто представники сильної статі мають абсолютно іншу психологію. Дрібниці їх не сильно зачіпають і якщо біда не глобальна, то і переживати нема чого. Психологія дівчат же працює навпаки: дамам важлива будь-яка дрібниця.

Різні цілі скарг

Навіть розповідають про свої труднощі чоловіки і жінки з різними цілями. Перші — з метою отримати реальну допомогу. Зазвичай і дізнаються про їхні проблеми лише ті, хто можуть допомогти на практиці.

Другі — найчастіше взагалі не потребують реальної допомоги і навіть поради, їм хочеться жалості і підтримки.

Тому чоловіки зазвичай ігнорують будь-співчуття, адже це для них низько. Якщо хлопець розповідає вам про свої біди, постарайтеся надати йому реальну допомогу. Якщо ж допомогти ви не в силах, то просто показуйте йому, що ви поруч, готові вислухати, але ніякої жалості.

Про які проблеми варто розповідати хлопцю

Врахуйте, що скаржитися сильній статі на вигадані проблеми не варто, тому що це абсолютно безглуздо. Це може робитися з метою відчути підтримку і любов, але, ймовірно, очікуваного отримати не вдасться і настрій лише погіршиться. Якщо хлопець не може допомогти вам вирішити свою проблему, то краще і не говорити йому про неї. Поділіться з подругою — вона набагато краще вас підтримає і пошкодує. Якщо хлопець може допомогти — розкажіть йому і попросіть про допомогу.

Насправді ваш коханий може образитися, якщо ви будете мовчати про неприємності. Розповідайте йому, але не з метою почути підбадьорення.

Не забивайтеся в куток у мовчазній істериці, якщо вже зовсім погано. Можете поплакати на його плечі, якщо ситуація нестерпна. Головне — не вимагайте від нього жалості.