Чи потрібні город і сад на дачі?

В наш час, коли все можна купити на ринку або в магазині постає питання — а чи потрібен город на дачі? Наші батьки використовували дачу для вирощування своїх овочів на грядці, але їхні діти і внуки не особливо хочуть копатися в землі, використовуючи дачу як місце для відпочинку. Свіже повітря, шашлики — що може бути краще? Тому найчастіше у великій родині часто виникають суперечки, для чого взагалі потрібна дача.

Єдиний вихід — поєднати все це на одній території, щоб всіх влаштовувало. А хіба це реально, задовольнити бажання кожного члена сім’ї, щоб усім було комфортно? Як зробити так, щоб поєднати місце для шашлику і сад, клумби з квітами і грядки з овочами? Вихід є, — кажуть фахівці з ландшафтного дизайну.

4f767488bc6e8b8d4d08697095c5e698

Що стосується саду, так він принесе тільки користь, так як в ньому можна зробити зону відпочинку. Якщо у вас є старі дерева, приведіть їх в порядок. Між двох деревами, які стоять поруч можна повісити гамак, поставити столик зі стільцями, крона дерева будуть давати вам тінь протягом дня. Обгородити місце відпочинку можна ягідними чагарниками. У вас вийде природна альтанка, якщо зробити опору і обсадити її виноградом.

Для краси і отримання ягід, ви можете посадити великий кущ малини. Великий кущ, весь у квітах і ягодах, стане прикрасою вашої  ділянки. Щоб кущ не розростався далі, ніж потрібно, вкопайте по колу обмежувачі, які будуть не помітні зовні.

Для того щоб полегшити роботу на городі, використовуйте сучасні методи розумного городу — високі грядки. А прикрасити свої грядки ви можете корисними рослинами, які чудово цвітуть — ехінацея, календула, ромашка лікарська, чорнобривці.

Все тільки у ваших руках. Дачу можна вдосконалити настільки, що вона буде приносити вам тільки задоволення.