Чи потрібна чоловікам спеціальна косметика для гоління

Чомусь багато чоловіків помилково вважають догляд за шкірою обличчя прерогативою жінок. Однак саме життя змушує їх змінити свою думку про догляд за собою. Найчастіше розуміння важливості догляду за обличчям до і після гоління приходить після відвідування кабінету дерматолога.

shutterstock_382996759

Саме відвідуванням лікаря закінчується нехтування елементарними правилами гігієни та догляду за шкірою обличчя. Навіщо підбирати засоби для гоління і за яким принципом ми розглянемо в цій статті.

Перш ніж говорити про те, як вибирати косметику до і після гоління, давайте розберемося як процес гоління впливає на чоловічу шкіру. Чоловіча шкіра, незважаючи на те, що більш щільна, і груба ніж жіноча, постійно піддається мікротравмам. В процесі гоління леза зрізують не тільки волосинки, а й знімають верхній захисний шар шкіри. Тому важливим є підбір не тільки засобів до і після гоління, але і бритви, а також своєчасна зміна лез або касет.

Для чого потрібна чоловіча косметика для гоління?

Косметика для гоління не тільки зволожує і готує шкіру до процесу, але і покращує ковзання бритви, тим самим зменшуючи кількість мікропорізів і травм. Так, наприклад, гель Gillette Series на 30% покращує ковзання леза в порівнянні з піною.

Крім того, елітна косметика для гоління розробляється з урахуванням особливостей шкіри — для сухої, для жирної, для змішаної, для чутливої. До того ж виробники елітної косметики враховують крім особливостей шкіри ще і сезонність. Так влітку шкіра більш жирна, а взимку суха, а значить і засоби по догляду за обличчям повинні відповідати сезону.

Косметика для чоловіків після гоління теж повинна відповідати типу шкіри і виконувати певні функції. Чоловіча шкіра потребує не тільки зволоження, але і охолодження, щоб зняти подразнення. Деяким чоловікам потрібен особливий догляд — наприклад при жирній шкірі або шкірі схильній до вугрів. Все це враховується при розробці елітної косметики для чоловіків.

Тому якщо ви вирішили не економити на собі і своєму обличчі, ми рекомендуємо купувати засоби до і після гоління в комплексі — від одного виробника і однієї лінії, яка підходить вашому типу шкіри обличчя.