Чи потрібен дитині смартфон?

Рано чи пізно перед батьками постає питання про придбання мобільного телефону для дитини. Коли купувати телефон дитині? Найкращий час – в період початку навчання в школі. Діти набагато швидше навчаються спілкуванню з гаджетами, ніж дорослі. У школі дитина проводить досить велику кількість часу і їй часто необхідна Ваша допомога і підтримка.

10543_originalТепер необхідно вибрати модель телефону, яка буде максимально підходити Вашій дитині. В першу чергу, все залежить від розміру Вашого гаманця. Якщо в даному питанні немає обмежень, то подаруйте дитині смартфон моторола, який вона хоче.

Сучасні смартфони мають численні функції, які допоможуть дитині у багатьох аспектах, у тому числі і в самоорганізації. Крім того, діти люблять хвалитися і такого роду гаджети допомагають їм самовиражатися і зайняти в своєму класі відповідний статус. Для більшої відповідності фінансовому становищу сім’ї можна придбати для дитини новий гаджет – розумний годинник.

Перед тим, як передати у користування дитини розумні гаджети, доцільно самому розібратися в даних пристроях, виявити перелік корисних для малюка програм і налаштувань. Якщо у смартфоні є обмеження інтернет-трафіку, обов’язково виконайте відповідні налаштування.

І найголовніше, необхідно убезпечити дитину від викрадення телефону. Розкажіть їй, що телефон не можна давати незнайомим людям, незважаючи на будь-які вмовляння. Налаштуйте на телефоні самостійно всі необхідні блокування, а саме, блокування телефону і блокування сім-карти. Пам’ятайте, що кожен телефон має свій унікальний номер, який після реєстрації в мережі мобільного оператора мобільного зв’язку прив’язується до мобільного номеру. Навіть якщо дитина втратить телефон або хто-небудь у неї відбере телефон, проблему можна з легкістю вирішити, подавши відповідну заяву в Національну поліцію. Для цього необхідно мати лише документи на придбаний Вами смартфон.

Сподіваємося, стаття була для вас корисною.